Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Siatkarze z Jastrzębia-Zdroju zagrają o Mistrzostwo Europy

Trener reprezentacji Polski Nikola Grbić powołał do kadry trzech siatkarzy Jastrzębskiego Węgla: Tomasza Fornala, Norberta Hubera oraz Jakuba Popiwczaka.

Siatkarze z Jastrzębia-Zdroju zagrają o Mistrzostwo Europy

Norbert Huber i Tomasz Fornal zagrali m.in. w półfinałowym meczu ze Słowenią, wygranym przez Polskę 3:1 (23-25, 25-21, 25-20, 25-21). Jest duża szansa, że zawodników Jastrzębskiego Węgla zobaczymy również w finale. Szczegółową relację z półfinału można przeczytać tutaj: https://www.pzps.pl/pl/siatkowka/reprezentacje/24707-polfinal-me-mezczyzn-polska-slowenia 

Finałowy mecz odbędzie się w Rzymie (sobta, 16 września). Transmisję na żywo będzie można zobaczyć na TVP Sport i Polsacie Sport. Rywalem Polaków będą Włosi, którzy pokonali w półfinale Francję 3:0. Rok temu Polacy ulegli Włochom w finale Mistrzostw Świata, przegrywając 1:3.

Oto skład reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy:

 • Grzegorz Łomacz (PGE Skra Bełchatów),
 • Marcin Janusz (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle),
 • Bartosz Bednorz (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle),
 • Tomasz Fornal (Jastrzębski Węgiel),
 • Wilfredo Leon (Sir Safety Conad Perugia),
 • Kamil Semeniuk (Sir Safety Conad Perugia),
 • Aleksander Śliwka (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle),
 • Norbert Huber (Jastrzębski Węgiel),
 • Karol Kłos (Asseco Resovia Rzeszów),
 • Jakub Kochanowski (Asseco Resovia Rzeszów),
 • Łukasz Kaczmarek (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle),
 • Bartosz Kurek (Wolf Dogs Nagoya),
 • Jakub Popiwczak (Jastrzębski Węgiel),
 • Paweł Zatorski (Asseco Resovia Rzeszów),
 • Trener: Nikola Grbić.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Olek11111 (155.133. * .146) 16.09.2023 17:12

Ciekawe ktòry z nich jest z Jastrzębia?

~Jastrzomb (91.204. * .132) 16.09.2023 16:18

Dokładnie totomi,dokładnie..

~TOTOMI (81.200. * .162) 16.09.2023 11:04

Popatrzcie piłkarze jak grają siatkarze!!!! Najgorsze jest to, że podrzędny piłkarz zarabia więcej kasy niż najlepszy siatkarz i to z sukcesami na arenie europejskiej i światowej.