Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Jastrzębie przegrał w Olsztynie

W ostatnim wyjazdowym meczu w tym roku GKS Jastrzębie przegrał w Olsztynie ze Stomilem 2:0.

GKS Jastrzębie przegrał w Olsztynie

Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie 2:0 (0:0)

  • 1:0 - Daniel Pietraszkiewicz 47'
  • 2:0 - Michał Karlikowski 90'

Stomil Olsztyn: Miłosz Garstkiewicz - Lukas Kuban, Igor Kośmicki, Hubert Krawczun, Filip Szabaciuk, Daniel Pietraszkiewicz (90. Bartosz Florek), Michal Bezpalec, Filip Laskowski (80. Kacper Kondracki), Hubert Sadowski, Michał Karlikowski, Tomasz Bała (76. Piotr Kurbiel).

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Bartosz Boruń, Przemysław Lech, Szymon Matuszek, Filip Kozłowski (30. Szymon Kiebzak), Konrad Kargul-Grobla, Joao Guilherme, Szymon Maszkowski, Ricardo Vaz (76. Krystian Mucha), Szymon Gołuch (57. Kacper Zych), Michał Bednarski (76. Farid Ali).

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~marwic (83.7. * .94) 27.11.2023 20:59

Powiem jedno tyle co tu było trenerów w GKS to chyba najgorszy ten zarozumiały Drzewicki. Taki potencjał jak nasze miasto ma i zawsze miało nie wiem czy naprawdę te prawie 90 tysięczne miasto z taką historią nie stać ich na kupienie albo wypożyczenie lepszych piłkarzy tylko ściągać takich szrotów lub brać z a lub okręgówek dzieci co porządnie kopnąć piłki nie potrafią ale jeżeli chodzi o wypłaty to tylko daj .A co na to zarząd tego klubu dlaczego nie patrzą w przyszłość tylko cofają się w rozwoju panowie wstyd żeby takie średniaki z gmin i małych miasteczek nas lały tu trener kolejny nowy nie pomoże tu trzeba zmian personalnych w raz niektórymi piłkarzami panowie grajcie i róbcie tak dalej 3 liga pewna będzie a i rekfencja potem się nie dziwcie że trybuny będą zawsze puste bo i kogo tu oglądać.

~maxwel (89.64. * .179) 26.11.2023 13:03

a trener mówił że na te ostatnie dwa wyjazdy jadą po 6 punktów...ma pajac tupet !!! jeszcze teraz u siebie Kalisz ich pogrąży i będzie pozamiatane a wiosną 2/3 meczów na wyjazdach i wszysko jasne...dno dna!!!

~normalny1 (91.204. * .132) 26.11.2023 11:52

co to było,do roboty ,a w piłkę za darmo grać

~Hardy@12 (89.64. * .56) 26.11.2023 10:59

Mi się wydaje że trener nie ma pomysłu, na drużynę,taktyki tej drużyny i wpływu na zawodników tej drużyny słowem każdy sobie piłkę kopie

~Juliusz (89.64. * .110) 26.11.2023 10:33

Nie piszcie o tych dziadach bo to szkoda czytać oni nadają się do okręgówki.