Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Jastrzębie trenuje przed przerwą urlopową

Z powodu przełożenia na wiosnę spotkania 20. kolejki 2. ligi z KKS-em Kalisz, uległy zmianie niektóre plany drużyny. W piątek, 1 grudnia, piłkarze i sztab szkoleniowy spotkali się na treningu, na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Kościelnej. Ostatnie zajęcia przed przerwą odbędą się w nadchodzącą środę.

GKS Jastrzębie trenuje przed przerwą urlopową

Nie w sobotę 2 grudnia, a dopiero w przyszłym roku – konkretnie 13 marca 2024 r. – GKS Jastrzębie rozegra mecz z KKS-em Kalisz. Powodem przełożenia meczu są złe warunki atmosferyczne, jak również jeszcze gorsze prognozy. Te czynniki uniemożliwiają optymalnego przygotowania murawy i w związku z tym podjęto takie kroki. - Przy obecnej aurze była to jedyna słuszna decyzja – powiedział Dawid Pędziałek, trener GKS-u Jastrzębie. - Patrząc na to, jak wygląda boisko i to, w jaki sposób spotkaniem rządziłby przypadek, najrozsądniejsze jest przełożenie meczu na wiosnę. Wtedy spokojnie go rozegramy. Przy lepszych warunkach pogodowych. Moja rekomendacja była taka, by zagrać w przyszłym roku – podkreślił opiekun zespołu.

Po przegranym spotkaniu w Olsztynie ze Stomilem 0:2 nastąpiła w GKS-ie zmiana szkoleniowca. Trener Pędziałek podkreśla, że mimo to drużyna byłaby optymalnie przygotowana do meczu. - Wiemy, jaka jest sytuacja. Doszło do zmiany na stanowisku trenera, choć chcę podkreślić, że bylibyśmy gotowi do rozegrania spotkania. Warto jednak podkreślić, że wiosną zaplanowano rozegrać tylko 14 kolejek, a więc każdy mecz więcej jest czymś na plus – zaznaczył trener Pędziałek.

W związku z odwołaniem meczu sztab szkoleniowy drużyny musiał dokonać drobnych korekt w planie na najbliższe dni. - Nie ma meczu ale nasze plany tak bardzo się nie zmieniły. Okres roztrenowania robimy do połowy przyszłego tygodnia – podkreślił szkoleniowiec GKS-u. - Zejdziemy już całkowicie z obciążeń fizycznych. Będziemy się skupiać wyłącznie na czuciu piłki i zabawie z piłką w formie rywalizacji. Nastąpi wyciszenie organizmów w formie uśmiechów i zabawy i doskonalenia umiejętności indywidualnych – powiedział opiekun zespołu.

Ostatni trening odbędzie się w najbliższą środę, 6 grudnia. Później piłkarze udadzą się na urlopy. - Zawodnicy dostaną 2,5 tygodnia wolnego, a później rozpoczną przygotowania indywidualne na podstawie przygotowanych rozpisek. 8 stycznia – jeżeli nic się nie zmieni – rozpoczynamy przygotowania do rundy wiosennej – zakończył opiekun zespołu.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].