Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Jastrzębie przedstawił zimowy plan przygotowań

8 stycznia 2024 roku piłkarze GKS-u Jastrzębie spotkają się po raz pierwszy po urlopach i świąteczno-noworocznej przerwie. W planie przygotowań znalazł się obóz w Opalenicy, a także 9 meczów kontrolnych.

GKS Jastrzębie przedstawił zimowy plan przygotowań

Przez pierwsze trzy tygodnie przygotowań jastrzębianie będą pracować głównie na własnych obiektach i w okolicy, w zależności o sytuacji pogodowej. W tym czasie rozegrają 4 spotkania kontrolne, a sparing z ligowym rywalem, Skrą Częstochowa, zakończy tę część przygotowań.

29 stycznia GKS wyruszy na obóz przygotowawczy do Opalenicy, a trenować będzie w ośrodku, w  którym podczas Euro 2012 stacjonowała reprezentacja Portugalii. Jastrzębianie w trakcie zgrupowania powinni rozegrać jeden mecz kontrolny, a w drodze powrotnej do Jastrzębia-Zdroju zatrzymają się w Lubinie, by zmierzyć się z rezerwami tamtejszego Zagłębia, czyli kolejnym z drugoligowych rywali.

Trzy ostatnie sparingi jastrzębianie rozegrają po powrocie ze zgrupowania. Ostatnim kontrolnym rywalem będzie Pniówek Pawłowice Śląskie, a mecz odbędzie się 17 lutego, czyli na tydzień przed wznowieniem rozgrywek. Pierwszym wiosennym przeciwnikiem GKS-u w ligowej rywalizacji będzie Hutnik Kraków, a mecz ten rozegra na wyjeździe.

Plan przygotowań może ulec zmianie w związku z tym, że GKS Jastrzębie jest obecnie na etapie kompletowania sztabu szkoleniowego zespołu.

Plan przygotowań GKS-u Jastrzębie do rundy wiosennej 2 ligi sezonu 2023/24

 • 8.01 – początek przygotowań,
 • 29.01 – 3.02 – obóz przygotowawczy w Opalenicy.

Plan sparingów:

 • 13.01 – Sparta Katowice (Nieboczony lub Świerklany, godz. 12.00),
 • 19 lub 20.01 – GKS Tychy (Tychy, godz. do ustalenia),
 • 24.01 – GKS Bełchatów (Nieboczony lub Świerklany, godz. 12.00),
 • 27.01 – Skra Częstochowa (Nieboczony lub Świerklany, godz. 12.00),
 • 31.01 – rywal poszukiwany (Opalenica),
 • 03.02 – Zagłębie II Lubin (Lubin, godz. 13.15),
 • 10.02 – Unia Turza Śląska (Nieboczony, godz. 10.00),
 • 10.02 – Polonia Bytom (Bytom, godz. 17.00),
 • 17.02 – Pniówek Pawłowice Śląskie (boisko trawiaste, godz. do ustalenia).

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].