Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Piłkarze GKS-u Jastrzębie udali się na przerwę świąteczno-noworoczną

W środę, 6 grudnia, piłkarze i sztab szkoleniowy GKS-u Jastrzębie spotkali się po raz ostatni przed przerwą świąteczno-noworoczną.

Piłkarze GKS-u Jastrzębie udali się na przerwę świąteczno-noworoczną

Za drużyną GKS-u Jastrzębie ostatni trening w tym roku. Przed południem w środę, 6 grudnia, na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Kościelnej, zespół odbył zajęcia pod okiem sztabu szkoleniowego, dowodzonego przez trenera Dawida Pędziałka.

Teraz nadszedł czas na krótki odpoczynek i to, by w nadchodzącym okresie świąteczno-noworocznym spędzić czas w gronie najbliższych. Kamil Jadach, jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy GKS-u, podsumował krótko to, co wydarzyło się w rundzie jesiennej sezonu 2023/24 2 ligi. - Nie ma co ukrywać, że nie jesteśmy zadowoleni z tej rundy – powiedział „Carlos”. - Znajdujemy na miejscu spadkowym. Liczyliśmy, że może w ostatnim meczu uda nam się wydostać z tej strefy, ale wszyscy wiemy, jakie były warunki atmosferyczne i mecz nie doszedł do skutku – zaznaczył pomocnik zespołu.

Jak najbliższe dni spędzą zawodnicy? - Na pewno jest to czas, by zresetować głowy i odpocząć od obowiązków drużynowych. I od presji, którą sami sobie narzuciliśmy poprzez miejsce w tabeli. Na pewno zatęsknimy za sobą w szatni, choć nie ukrywam, że z kilkoma kolegami będziemy się spotykać na siatkonogę – zdradził Kamil Jadach, który jednak dodaje, że drużyna już ma jasno sprecyzowany cel na rozgrywki w nadchodzącym roku. - Nie powiem nic odkrywczego. Musimy jak najlepiej przygotować się do rundy rewanżowej. Chcemy zostać „rycerzami wiosny” - zapewnił.

Piłkarze GKS-u Jastrzębie będą też w najbliższym czasie oczekiwać na decyzję Zarządu klubu w sprawie zatrudnienia nowego szkoleniowca. „Carlos” jest przekonany, że na tym stanowisku zatrudniona zostanie odpowiednia osoba. - Od każdego trenera można się czegoś nauczyć. Czekamy wszyscy na nowego szkoleniowca. Jestem pewien, że Zarząd naszego klubu podejmie dobrą decyzję – podkreślił.

Występujący w barwach GKS-u Jastrzębie nieprzerwanie od samego początku kariery zawodnik podzielił się również z nami swoimi świąteczno-noworocznymi planami. - W tym roku spędzamy święta w domu rodzinnym mojej żony, a także u moich rodziców. To na pewno będzie miły czas w gronie bliskich. Muszę przyznać, że uwielbiam ten okres. Na Sylwestra z Bartkiem Boruniem i innymi kolegami jedziemy w Polskę – uśmiechnął się Kamil Jadach.

Po przerwie zawodnicy będą trenować indywidualnie, a zespół GKS-u Jastrzębie przygotowania do rundy wiosennej 2 ligi sezonu 2023/24 rozpocznie 8 stycznia.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].