Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

JKH GKS Jastrzębie zagra o podtrzymanie dobrej passy

W niedzielę o godz. 17:00 JKH GKS Jastrzębie podejmie na Jastorze PZU Podhale Nowy Targ.

JKH GKS Jastrzębie zagra o podtrzymanie dobrej passy

Bez dwóch zdań drużynę czeka kolejny niełatwy pojedynek, ale można wierzyć, iż podbudowana odwróceniem wyniku w Sosnowcu ekipa trenera Roberta Kalabera pójdzie za ciosem i zrewanżuje się „Szarotkom” za to, co stało się w Nowym Targu nieco ponad miesiąc temu.

Niedzielni rywale zajmują obecnie w tabeli Tauron Hokej Ligi siódme miejsce z dorobkiem 35 pkt. Jeszcze dosłownie moment temu drużyna prowadzona przez Samiego Hirvonena równała do jastrzębian w zestawieniu ekstraligi, ale za sprawą czterech porażek w ostatnich pięciu meczach „Szarotki” straciły kontakt z czołową piątką. Tuż przed świętami Podhale pokonało u siebie GKS Tychy (6:3), zaś dwa noworoczne pojedynki to porażki z Unią Oświęcim (szalone widowisko zakończone rezultatem 5:7) i Comarch Cracovią (2:4). 

Atutem nowotarżan jest własny obiekt, o czym dotkliwie przekonano się w tym sezonie już dwukrotnie. Z kolei na wyjazdach Podhalu nie idzie tak dobrze, bowiem spośród dwunastu pojedynków na obiektach rywali niedzielny konkurent wygrał tylko dwa razy - w Toruniu i Sanoku. 

Przed JKH bez wątpienia bardzo ciężki mecz, ale można być pewnym, iż sztab szkoleniowy wyciągnął już wnioski z feralnej drugiej tercji w Nowym Targu. Od ponad tygodnia prezentują znacznie lepszą formę w defensywie, a zatem lider „kanadyjskiej” Patryk Wronka nie powinien mieć na Jastorze „łatwego życia”.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].