Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Jastrzębie wyjechał na zgrupowanie

Zespół pod wodzą trenera Dawida Pędziałka wyjechał na zimowy obóz przygotowawczy do Opalenicy.

GKS Jastrzębie wyjechał na zgrupowanie

Po trzech tygodniach wytężonej pracy na siłowni, na własnych obiektach, a także w Nieboczowach, GKS Jastrzębie wyruszył w poniedziałek, z samego rana, na zimowy obóz przygotowawczy do Opalenicy. W ośrodku znajdującym się w województwie wielkopolskim, w którym przed Euro 2012 stacjonowała reprezentacja Portugalii, jastrzębianie spędzą niemal tydzień. Przez ten czas będą korzystać ze znakomitych warunków, jakie ma do zaoferowania Hotel Remes Sport&Spa.

Harmonogram zgrupowania jest napięty. Jeszcze dziś zespół, po dotarciu na miejsce, będzie trenował na siłowni, a także na boisku. W środę jastrzębianie zagrają mecz kontrolny z Wartą Sieradz (początek spotkania o godz. 17.45), a w sobotę – w drodze powrotnej – zatrzymają się w Lubinie. Tam zmierzą się w sparingu z Zagłębiem II Lubin (godz. 13.15), czyli z drugoligowym przeciwnikiem.

Kadra GKS Jastrzębie na obóz w Opalenicy:

BRAMKARZE

Grzegorz Drazik, Jakub Trojanowski.

OBROŃCY

Paweł Baranowski, Bartosz Boruń, Sebastian Rogala, Jewgienij Zacharczenko.

POMOCNICY

Farid Ali, Kamil Jadach, Joao Guilherme, Karol Fietz, Konrad Kargul-Grobla, Wojciech Katus, Szymon Kiebzak, Przemysław Lech, Szymon Maszkowski, Szymon Matuszek, Gracja Sajdak, Daniel Szymczak.

NAPASTNICY

Szymon Gołuch, Michał Bednarski, Kacper Zych.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~To_sem_ja (31.0. * .229) 29.01.2024 14:14

"będą korzystać ze znakomitych warunków, jakie ma do zaoferowania Hotel Remes Sport&Spa" - no, ciężko pracują... Biedaki. A co z tym całym finansowaniem żelusi, jak spadną jeszcze niżej...?