Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wiktor Rusin zawodnikiem GKS-u Jastrzębie

Niespełna 20-letni jastrzębianin został nowym zawodnikiem GKS-u Z klubem podpisał kontrakt do końca czerwca 2025.

Wiktor Rusin zawodnikiem GKS-u Jastrzębie
Fot. GKS Jastrzębie

Wiktor Rusin przyszedł na świat 24 października 2004 roku. Pochodzi z Jastrzębia-Zdroju, a pierwsze kroki stawiał w Orle Moszczenica. W 2019 roku przeniósł się do Gwarka Zabrze, a dwa lata później trafił do chorzowskiego Ruchu. Występował w zespole juniorów tego klubu, a także w rezerwach.

Zimą zeszłego roku został włączony do kadry pierwszego zespołu, który walczył wówczas o powrót do ekstraklasy. W I lidze zagrać mu jednak nie było dane. W trzech ostatnich meczach sezonu był rezerwowym. We wrześniu 2023 roku Rusin został zawodnikiem występującego w IV lidze ROW-u 1964 Rybnik i to właśnie z tego klubu trafił do GKS-u. Jesienią nowy nabytek rozegrał w barwach rybniczan 1 mecz w IV lidze i 1 spotkanie w rozgrywkach Pucharu Polski.

- Bardzo się cieszę, że to wszystko tak się ułożyło i, że trafiłem do GKS-u Jastrzębie. To klub, który jest mi bliski i któremu kibicuję od dziecka - powiedział Wiktor Rusin.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].