Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Jastrzębie rozpoczął szósty tydzień przygotowań

GKS Jastrzębie rozpoczął szósty tydzień przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2023/24 2 Ligi. W nadchodzącą sobotę podopieczni trenera Dawida Pędziałka rozegrają ostatni sparing przed wznowieniem rywalizacji. 

GKS Jastrzębie rozpoczął szósty tydzień przygotowań
Fot. Biuro Prasowe GKS Jastrzębie

Pod koniec ubiegłego tygodnia zespół rozegrał mecz kontrolny z Ruchem Chorzów, który zakończył się bezbramkowym remisem. Niedziela nie była dla zawodników dniem wolnym. GKS trenował na siłowni, a także zaliczył odnowę biologiczną. Plan na rozpoczęty właśnie tydzień jest podobny. W poniedziałek sztab szkoleniowy dał piłkarzom wolne. Od wtorku drużyna wraca do zajęć. Będzie trenować na siłowni, a także na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Nieboczowach, gdzie spędzi również kolejne dni.

W sobotę, 17 lutego, drużyna rozegra ostatni sparing w zimowym okresie przygotowawczym. Rywalem będzie Pniówek Pawłowice Śląskie, czyli zespół występujący w III lidze. Mecz zaplanowano na godz. 12.00, ale nie wiadomo jeszcze, gdzie zostanie rozegrany. Wszystko zależy od warunków atmosferycznych i dostępności boiska z naturalną nawierzchnią. W niedzielę jastrzębianie trenować będą na siłowni, a także czeka ich odnowa biologiczna. 

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].