Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Miejska dotacja dla Akademii GKS Jastrzębie

90 000 złotych dotacji otrzymała Akademia na realizację zadania „Rozwój szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży w Akademii GKS Jastrzębie”.

Miejska dotacja dla Akademii GKS Jastrzębie
Fot. gksjastrzebie.com

Na podstawie Zarządzenia Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój w sprawie zatwierdzenia rozstrzygnięć Komisji Konkursowej ds. opiniowania ofert na wspieranie zadań publicznych Miasta Jastrzębie-Zdrój w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na rok 2024, Akademia GKS Jastrzębie otrzymała dotację w wysokości 90 000 złotych. Na realizację zadania „Rozwój szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży w Akademii GKS Jastrzębie”.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Brawo (31.61. * .90) 16.02.2024 21:47

Super inwestycja, brawo Pani Aniu!

~MuremZaMłodzieżą (83.31. * .76) 15.02.2024 15:12

Świetny pomysł, inwestycja w dzieci i młodzież zawsze się zwraca:)to na pewno nie są pieniądze wyrzucone w błoto, jak tu widzę niektórzy myślą.

~niezgadzamsie (180.149. * .241) 14.02.2024 21:20

Miasto, czyli Anna Hetman, znow wywala pieniadze do smieci.
GKS to jest klub gorniczy a nie miejski.
W dodatku spolka akcyjna a nie organizacja pozarzadowa.
Dotowanie tegoz to naduzycie i defraudacja publicznych pieniedzy.

~RodzicAkademiGKS (89.70. * .69) 14.02.2024 20:13

Konsewa powinien rozliczyć się z tych pienieniedzy.

~Luk1@ (89.64. * .174) 14.02.2024 19:07

Proszę o podanie kwoty dofinansowania na jedno dziecko uczestniczące w klubie.

~Arturro (5.184. * .20) 14.02.2024 17:25

Klub dla dzieci 90000, a durne muzeum dzwonków 100000.