Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Znakomita seria JKH GKS Jastrzębie [ZDJĘCIA]

Tak znakomitej noworocznej serii w ekstralidze nie pamiętają najstarsi kibice z Jastora. JKH GKS Jastrzębie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, a w piątkowy wieczór w derbach pokonał na własnej tafli GKS Tychy 7:3 (3:1, 4:1, 0:1).

Znakomita seria JKH GKS Jastrzębie [ZDJĘCIA]

To oznacza nie tylko srogi rewanż za finał Pucharu Polski oraz jedyną porażkę w 2024 roku, ale także zmniejszenie straty do tyszan do dwóch punktów. Ozdobą spotkania było trafienie Macieja Urbanowicza, który pocelował do bramki gości z zerowego kąta. Jeśli w niedzielę w Oświęcimiu jeszcze raz pójdą za ciosem, to jeszcze wszystko jest możliwe.

GKS Tychy jest jedyną drużyną, która na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy zdołała pokonać JKH. Mieli zatem z rywalami z "Piwnego Miasta" rachunki do wyrównania i bez wątpienia w pierwszych dwóch tercjach zrewanżowali się derbowym konkurentom z nawiązką. Siedmiu goli w niespełna czterdzieści minut zdobywcy Superpucharu i Pucharu Polski nie tracą przecież na co dzień.

Zwycięstwo nad GKS Tychy przedłuża nadzieje na podium co najmniej do niedzieli. Trzeba przy tym pamiętać, że JKH ma o jedno spotkanie rozegrane więcej od bezpośrednich rywali, a zatem musi liczyć na ich potknięcia w ostatnich meczach piątej rundy. W niedzielę JKH zagra zatem w Oświęcimiu, zaś na ostatni pojedynek na Jastorze przed play-offami z Comarch Cracovią zaprasza się 25 lutego.

JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 7:3 (3:1, 4:1, 0:1)

  • 1:0 Izacky - Kameneu - Ford 02:30
  • 1:1 Padakin - Korenczuk 05:02
  • 2:1 Zając 16:00
  • 3:1 Urbanowicz - Jarosz 16:43
  • 4:1 MacEachern - Urbanowicz - Ford 20:37
  • 4:2 Komorski - Korenczuk - Padakin 21:08
  • 5:2 Ford - MacEachern - Paś 25:45 5/4
  • 6:2 Zając - Spirko - Wajda 31:17
  • 7:2 Bagin - Paś - Ford 38:01
  • 7:3 Tavi - Bizacki - Turkin 42:58

JKH GKS Jastrzębie: Lacković - Górny, Wajda, Urbanowicz, Jarosz, Rajamaki - Viinikainen, Bagin, Spirko, Paś, Kolusz - Martiska, MacEachern, Izacky, Arrak, Ford - Kameneu, Hamilton, Pelaczyk, Kiełbicki, Zając.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].