Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski Węgiel zdominował plebiscyt Śląskiej Siatkówki

W miniony piątek w Będzinie odbyła się szósta Gala Śląskiej Siatkówki, podczas której ogłoszono wyniki plebiscytu na największe osobowości świata siatkówki na Śląsku za rok 2023. Jastrzębski Węgiel zwyciężył aż w ośmiu kategoriach.

Jastrzębski Węgiel zdominował plebiscyt Śląskiej Siatkówki

Podczas piątkowej Gali Śląskiej Siatkówki zorganizowanej w Arenie Będzin Klub błyszczał pełnym blaskiem. Za sprawą oddanych przez fanów głosów JW zwyciężył we wszystkich kategoriach, w których był nominowany.

Klub otrzymał cztery nagrody w kategoriach młodzieżowych i trzy w seniorskich, a dodatkowo zostali wyróżnieni za najlepsze social media. Internauci oddali w sumie trzy tysiące trzysta głosów.

Wyniki VI Plebiscytu na osobowość świata siatkówki na Śląsku w roku 2023 w kategoriach, w których zwyciężał Jastrzębski Węgiel oraz Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla:

Najlepsza młodzieżowa męska drużyna 2023 roku

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel – juniorzy młodsi

Najlepszy zawodnik drużyny młodzieżowej 2023 roku

  • Jakub Szczurowski – Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

Najlepszy trener drużyny młodzieżowej 2023 roku

  • Grzegorz Kosatka – Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

Najlepsza drużyna młodzieżowa w siatkówce plażowej w 2023 roku

  • Filip Lejawa / Szymon Beta Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

Najlepsza drużyna seniorska 2023 roku

  • Jastrzębski Węgiel

Najlepszy zawodnik drużyny seniorskiej 2023 roku

  • Tomasz Fornal Jastrzębski Węgiel

Najlepszy trener drużyny seniorskiej 2023 roku

  • Marcelo Mendez Jastrzębski Węgiel

Najlepsze social media w 2023 roku

  • Jastrzębski Węgiel

Biuro Prasowe Jastrzębskieg Węgla


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].