Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jan Ziewiec piłkarzem GKS-u Jastrzębie

20-letni obrońca trafił do klubu na zasadzie transferu definitywnego z Unii Tarnów. Młody piłkarz podpisał 2,5-letnią umowę.

Jan Ziewiec piłkarzem GKS-u Jastrzębie
Fot. gksjastrzebie.com

Jan Ziewiec, 20-letni środkowy obrońca, został nowym piłkarzem GKS-u Jastrzębie. Zawodnik, który w rundzie jesiennej występował w III-ligowej Unii Tarnów (16 meczów/0 goli), trafił do klubu na zasadzie transferu definitywnego i podpisał 2,5-letnią umowę, która obowiązywać będzie do końca czerwca 2026 roku.

Jeśli chodzi o dotychczasową karierę Jana Ziewca, to warto zwrócić uwagę na dwa szczegóły. W 2021 roku zadebiutował w pierwszej drużynie Cracovii, u Michała Probierza, w meczu Pucharu Polski z Wartą Poznań, a w marcu 2022 zagrał w reprezentacji Polski U-18, u trenera Marcina Brosza. - To były niesamowite emocje, bo debiutowałem w pierwszym zespole Cracovii w wieku niespełna 17 lat. Wchodziłem na boisko w końcówce meczu, gdy prowadziliśmy 1:0 i udało się utrzymać zwycięstwo, a więc debiut był udany - opowiada nowy gracz GKS-u Jastrzębie. - Jeszcze większym przeżyciem było powołanie i występ w reprezentacji. Zagrałem przeciwko Szwajcarii, wygraliśmy 1:0 i swoją robotę w defensywie wykonałem dobrze - podkreśla.

Warto zaznaczyć, że we wspomnianym meczu z Helwetami, rozegranym niespełna 2 lata temu, Jan Ziewiec wystąpił u boku m.in. Kacpra Urbańskiego, który dziś coraz lepiej radzi sobie w Serie A, w barwach Bologny. Co ciekawe w tamtym spotkaniu wystąpił również Mateusz Chmarek, czyli zawodnik, który od końcówki stycznia jest piłkarzem GKS-u Jastrzębie. 

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Ktosq13 (94.254. * .244) 28.02.2024 17:45

Gks potrzebuje doświadczonych i dobrych zawodników żeby się utrzymać w 2 lidze a o awansie to już nawet nie marzę

~PanDyrektorek (46.204. * .216) 27.02.2024 21:49

Kolega menadżer powiedział, że to dobry piłkarz i perspektywiczny na 4ligę.

~1875 (83.22. * .110) 27.02.2024 17:58

Zas gks sprowadza jakies pseudo dzieci bez sukcesow i nic z tego nie wyniknie zamiast kupić jednego doswiadczonego zawodnika to trzeba placić bezsensowne pieniadze maruderom .