Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pierwsza porażka GKS-u Jastrzębie w rundzie wiosennej

GKS Jastrzębie przegrał przy Harcerskiej z Olimpią Elbląg 1:2. 

Pierwsza porażka GKS-u Jastrzębie w rundzie wiosennej

Mecz następnej kolejki - wyjazdowy z rezerwami Lecha Poznań - został przełożony na 10 kwietnia. Kolejne spotkanie zespół rozegra w czwartek, 28 marca, kiedy to podejmie Kotwicę Kołobrzeg. 

GKS JASTRZĘBIE - OLIMPIA ELBLĄG 1:2 (0:1)

  • 0:1 - Żak, 21 min (karny)
  • 1:1 - Bednarski, 51 min (karny)
  • 1:2 - Sangowski, 58 min (głową)

GKS: Drazik - Lech, Baranowski, Zacharczenko - Iskra, Fietz, Ali (46. Chmarek), Kiebzak (68. Gołuch), Kargul-Grobla (46. Joao Guilharme) - Boruń - Bednarski (80. Zych). Trener Dawid PĘDZIAŁEK.

OLIMPIA: Witan - Sarnowski, Szczudliński, Mruk, Filipczyk - Sangowski (74. Jóźwicki), Danilczyk, Kuczałek, Stefaniak (69. Bartoś) - Famulak (83. Gabrych), Żak (83. Jacenko). Trener Przemysław GOMUŁKA.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~1975 (83.26. * .105) 18.03.2024 15:52

Powiem jedno dno i wodorosty drużyna która nie posiada dokładności brak strzelców i zaangażowania grają jak by na niczym im nie zależało zamiast gryść murawę to w sobie w chodzonego robią w gks potrzeba doświatczonego trenera a nie młodego chłystka który w ustawieniu zawodników i jak grać w ataku niema zielonego pojęcia dlatego nieuchronnie staczamy się na dno 3 ligi.

~Hardy@12 (89.64. * .109) 18.03.2024 12:46

Jak po 4 dniach można zapomnieć jak gra się w piłkę kopaną, dawno takiej padaki nie widziałem proste podania dla kilku z was to kosmos ?Wiem ze juniorzy zagrali by ten mecz lepiej!!!!!!

~bonifacio (89.64. * .100) 18.03.2024 12:06

Dziadostwo...wypad do 3 ligi...dość żerowania na miejskiej kasie nieudaczniki !!!