Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Jastrzębie wygrał z pretendentem do awansu

Niezwykle ważne trzy punkty zdobył GKS Jastrzębie w starciu z drużyną czołówki tabeli II ligi.

GKS Jastrzębie wygrał z pretendentem do awansu

GKS Jastrzębie odniósł bardzo cenne zwycięstwo i po raz pierwszy w tym roku zainkasował trzy punkty u siebie. Drużyna cały czas znajduje się w strefie spadkowej, ale obecnie traci tylko trzy punkty do 9. miejsca.

GKS JASTRZĘBIE – KOTWICA KOŁOBRZEG 3:1 (2:0)

  • 1:0 – Bednarski, 33 min (karny)
  • 2:0 – Bednarski, 42 min (karny)
  • 2:1 – Jonathan Junior, 53 min (karny)
  • 3:1 – Ali, 90+6 min

GKS: 1. Grzegorz Drazik - 27. Bartosz Boruń, 7. Przemysław Lech, 25. Paweł Baranowski, 44. Jewhenij Zacharczenko (90, 4. Sebastian Rogala), 47. Konrad Kargul-Grobla - 5. Mateusz Chmarek (75, 6. Szymon Maszkowski), 17. Karol Fietz, 22. Szymon Matuszek, 11. Szymon Kiebzak (84, 10. Farid Ali) - 18. Michał Bednarski (84, 19. Kacper Zych).

KOTWICA: 88. Marek Kozioł - 21. Michał Kozajda, 66. Piotr Witasik, 27. Tomasz Wełna (46, 24. Filipe Oliveira), 4. Cezary Polak - 77. Tafara Madembo, 14. Aron Stasiak (83, 6. Kamil Kort), 80. Zvonimir Petrović (46, 70. Leon Kreković), 10. Michał Cywiński, 11. Tomasz Kaczmarek (58, 99. Olaf Nowak) - 9. Filip Kozłowski (46, 39. Jonathan Junior).

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~1975 (83.26. * .230) 30.03.2024 16:40

Gks jastrzebie musi jedno wiec że grając o utrzymanie w 2 lidze nie może grać chwiejnie jak chorągiewka na wietrze raz lepiej a raz gorzej bo te miasto stać na lepszy poziom ligi nawet 1 ligi ale grając w rezerwach szkółek swoimi zawodnikami którzy poziom ich jest do gry w klasie okręgowej anie 2 ligi wraz z trenerem mając wiek zawodnika nie przedzstawia on żadnego doświadczenia zawodowego który mógłby ten klub potrząsnąć niestety tu potrzeba że 3 osób starych wyjadaczy na boisku co mają jakieś pojęcie o grze w ataku lub obronie. Jeśli nas na dzień dzisiejszy niestać na lepsze granie i obecna 2 ligę i brak sponsorów to poco z motyką wyjeżdżać na księżyc czas na zmiany albo niechlubnie spadamy do 3 ligi.