Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Spotkanie numer 500 słowackiego szkoleniowca w roli trenera JKH GKS Jastrzębie

Pierwszy mecz o brąz w Tychach był zarazem ekstraligowym spotkaniem numer 500 słowackiego szkoleniowca w roli trenera JKH GKS Jastrzębie.

Spotkanie numer 500 słowackiego szkoleniowca w roli trenera JKH GKS Jastrzębie

Wieloletnia przygoda Roberta Kalabera z JKH GKS Jastrzębie rozpoczęła się w maju 2014 roku. Powiedzieć, że od tego czasu zmieniło się prawie wszystko, to nic nie powiedzieć. Jak się jednak okazało, była to dekada pełna sukcesów i wspaniałych chwil. Jedni doceniają historyczne mistrzostwo Polski i potrójną koronę, inni zaś - odbudowę drużyny w oparciu o wychowanków po pamiętnym kryzysie 2015 roku. 

Pierwszy ekstraligowy mecz Roberta Kalabera zakończył się porażką, bowiem 26 września 2014 roku na inaugurację sezonu 2014/15 przegrali na Jastorze z Podhalem Nowy Targ (1:2), gdzie honorowego gola zdobył Petr Polodna przy asyście m.in. Leszka Laszkiewicza. Obok obecnego dyrektora sportowego w meczu tym zagrało trzech zawodników, do dziś będących do dyspozycji Kalabera, czyli Kamil Górny oraz bracia Łukasz i Radosław Nalewajkowie.

Minęło zatem dziesięć lat i 499 ekstraligowych spotkań, które skrupulatnie podliczył niezastąpiony archiwista-statystyk Krzysztof Gorczyca. Spotkanie numer pół tysiąca to pierwszy mecz o brąz na Stadionie Zimowym. 

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~robi (84.234. * .218) 03.04.2024 09:42

wyniki go bronią- styl i piękno hokeja katastrofa..według mnie popsuł wielu zawodników.