Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Lodowisko Jastor pożegna ekstraligę w sezonie 2023/2024

Błyskawicznie upłynęły rozgrywki, w których nie brakowało tak upadków, jak i wzlotów. JKH wciąż liczy, że uda się je okrasić medalem, będącym zarazem ukoronowaniem obchodów siedemdziesięciolecia jastrzębskiego hokeja. W czwartek o godz. 18:00 w drugim meczu o brąz JKH GKS Jastrzębie podejmie GKS Tychy.

Lodowisko Jastor pożegna ekstraligę w sezonie 2023/2024

Stawką jest pozostanie w grze o podium i powrót na decydującą trzecią tercję na Stadion Zimowy. 

Wtorkowy mecz nie był najlepszym meczem JKH w sezonie. Wciąż mają w pamięci wspaniałą czwartą i piątą rundę, gdy podopieczni Roberta Kalabera byli najlepszą polską drużyną. Dlatego tym bardziej trudno przeżywać takie widowiska, jak pierwszy mecz o brąz z GKS Tychy. Rywale punktowali w drugiej i trzeciej odsłonie, w pełni wykorzystując błędy jastrzębian. Losy rywalizacji da się rzecz jasna jeszcze odwrócić, ale bez wątpienia muszą zagrać o całe niebo lepiej, niż 2 kwietnia. Pociesza fakt, że również dwa lata temu JKH rozpoczął pojedynki o brąz z GKS Tychy od porażki, ale potem mogli cieszyć się z medalu.

Walka o brąz trwa do zaledwie dwóch wygranych, a zatem tyszanie już 4 kwietnia mogą zakończyć tę serię. JKH pozostaje na ten moment walka o pozostanie w grze i doprowadzenie do „trzeciej tercji” w Tychach, zaplanowanej (ewentualnie) na 6 kwietnia.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].