Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

JKH GKS Jastrzębie w finale uległ drużynie GKS Tychy [ZDJĘCIA]

Niestety w finałowym meczu o brąz Tauron Hokej Ligi drużyna JKH GKS Jastrzębie przegrała 1:2 z hokeistami GKS Tychy na jastrzębskim lodowisku Jastor. 

JKH GKS Jastrzębie w finale uległ drużynie GKS Tychy [ZDJĘCIA]A. Klocek
Spotkanie JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy zakończyło się wynikiem 1:2

JKH GKS Jastrzębie w finale uległ drużynie GKS Tychy [ZDJĘCIA]

W czwartkowym meczu na lodowisku Jastor pierwszą i jak się okazało później jedyną bramkę dla jastrzębian strzelił Kamil Górny. W 21 sekund od rozpoczęcia meczu. Choć po zdobyciu gola zawodnicy JKH GKS Jastrzębie postawili na atak, nie przyniosło to kolejnej bramki, a wręcz przeciwnie, odwet przypuścili także tyszanie. To przyniosło efekt w postaci gola dla gości, którego strzelił Mateusz Ubowski. Po tym wyrównaniu wyniku obserwować można było równą grę, choć nie bez emocji i kolejnych prób ataku, podejmowanych przez oba zespoły. Po przewinieniu Viinikainena GKS Tychy wykorzystał okazję, a August Nillson posłał krążek do bramki gospodarzy spotkania, zdobywając tym samym przewagę. 

Po emocjach pierwszej tercji spotkania, nawet mimo rzutu karnego, jastrzębianom nie udało się odbudować wyniku. Tak też stało się do końca spotkania, bo druga tercja stała się dość spokojna, choć nie bez prób ataku na bramkę GKS-u Tychy i odwrotnie. Zapewne wpływ na ostateczny wynik miały też kary, które sędzia nakładał kilkakrotnie na zawodników z Jastrzębia-Zdroju. 

W trzeciej tercji, choć jastrzębianie mocno wzięli się do ataków, także nie udało się odbudować wyniku. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla GKS-u Tychy, który tym samym zdobył brązowy medal Tauron Hokej Ligi. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].