Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Jastrzębie odrabia zaległości [ZAPOWIEDŹ]

Ten mecz drużyny miały rozegrać jeszcze w marcu, ale został on przełożony z powodu powołań graczy Lecha II Poznań do reprezentacji. O punkty z rezerwami "Kolejorza" GKS powalczy we Wronkach.

GKS Jastrzębie odrabia zaległości [ZAPOWIEDŹ]

W niezbyt dobrych humorach wrócił zespół GKS-u z Grudziądza. W minioną sobotę GKS - mimo prowadzenia do przerwy 1:0 - uległ Olimpii 1:2. Rozgoryczenie w szeregach zespołu po tym spotkaniu było niemałe. - Na pewno nie możemy być zadowoleni z tego meczu - powiedział Przemysław Lech, kapitan GKS-u Jastrzębie. - Nie da się przez 45 minut bronić w niskim pressingu. Niestety nie uczymy się na błędach, bo podobnie było w meczu z Hutnikiem Kraków. Trafiła się jeszcze czerwona kartka, graliśmy w dziesiątkę... Na pewno trudno po tym meczu powiedzieć coś mądrego - zaznaczył obrońca GKS-u Jastrzębie.

Porażka w Grudziądzu spowodowała, że mecz z rezerwami Lecha nabiera jeszcze większego znaczenia. Wystarczy zerknąć na tabelę. GKS zajmuje 15. miejsce z 30 punktami na koncie. 4 zespoły, które wyprzedzają drużynę, mają po 33 punkty. W tym gronie znajduje się m.in. najbliższy rywal. - Dobrze, że szybko po meczu w Grudziądzu jest kolejne spotkanie. Musimy się szybko pozbierać, bo w meczu z Olimpią dostaliśmy "gonga", choć przecież wcześniej - po Kotwicy - urośliśmy. Ale tak to już w tej lidze jest. Rządzi się ona swoimi prawami - podkreśla kapitan. - Czasami nie ma pięknej gry, czasami boiska na to nie pozwalają, jak również sytuacja w tabeli. Naszym priorytetem jest utrzymanie w lidze i to jest nasz cel, który - po prostu - musimy zrealizować - to raz jeszcze Przemysław Lech.

Przed spotkaniem we Wronkach dobrą informacją jest na pewno to, że do gry - po dwóch meczach pauzy za czerwoną kartkę ze spotkanie z Olimpią Elbląg - wraca Joao Guilherme. Prócz ogromnej potrzeby punktów warto przypomnieć, że piłkarze na pewno chcą się zrewanżować za niefortunną porażkę z rezerwami Lecha z rundy jesiennej. GKS przegrał u siebie 0:2, a po trzech czerwonych kartkach kończyli to spotkanie w ósemkę. 

  • 25. kolejka 2. Ligi
  • Środa, 10 kwietnia, godz. 12:00, Stadion Akademii Piłkarskiej KKS Lech Poznań we Wronkach, ul. Leśna 15a
  • Lech II Poznań - GKS Jastrzębie

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~1956 (83.26. * .50) 10.04.2024 13:50

Z taką waszą grą jak przed chwilą was widziałem z Lechem Poznań to możecie odrazu pakować manatki do 3 ligi takiej kopaniny z waszej strony jak żyje w gks nigdy nie bylo wstyd w 3 lidze myślę że wogule już na kibiców jastrzebskich nie możecie na co liczyć schanbiliscie i roztwoniliscie wszystkie punkty całego klubu na to dziadostwo nieda się już oglądać.