Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Martin Kasperlik wrócił do JKH GKS Jastrzębie

Do JKH GKS Jastrzębie po dwóch latach przerwy powraca Martin Kasperlik. Niezwykle szybki napastnik rodem z pobliskiej Karwiny jest doskonale znany kibicom klubu, bowiem występował na Jastorze w latach 2018-2022, mając udział we wszystkich sukcesach z ten okres z potrójną koroną na czele.

Martin Kasperlik wrócił do JKH GKS Jastrzębie

„Kaspi” zbliża się do bariery dwustu spotkań w barwach JKH GKS i już jesienią może przekroczyć tę granicę. Za kilka dni zawodnik obchodzić będzie 31. urodziny.

Martin Kasperlik urodził się 10 czerwca 1993 roku w Karwinie, gdzie stawiał pierwsze hokejowe kroki. Reprezentował także barwy innych klubów z Zaolzia, jednak nigdy nie udało mu się zadebiutować w choćby na zapleczu czeskiej ekstraklasy. W 2016 roku po obiecującego napastnika sięgnęła Unia Oświęcim i to okazało się strzałem w dziesiątkę zarówno dla biało-niebieskich, jak i dla samego „Kaspiego”, który od tego momentu bez przerwy strzela gole w ekstralidze.

W 2018 roku Kasperlik przeszedł do JKH GKS Jastrzębie, okraszając pierwszy sezon pamiętnym Pucharem Polski. Do 2022 roku rozegrał w barwach JKH niemal dwieście spotkań, zdobywając prawie osiemdziesiąt bramek. W sezonie 2019/20, przerwanym przez pandemię koronawirusa, był zresztą najlepszym strzelcem (i punktującym) zawodnikiem drużyny trenera Roberta Kalabera.

Ostatnie dwa sezony Kasperlik spędził w Comarch Cracovii, nie zdobywając jednakże medalu.

źródło: jkh.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].