Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębianie w strefie kibica nieśli doping Reprezentacji Polski na Euro 2024 [ZDJĘCIA]

Podczas meczu z Austrią wielu jastrzębian odwiedziło strefę kibica, zorganizowaną przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Jastrzębianie w strefie kibica nieśli doping Reprezentacji Polski na Euro 2024 [ZDJĘCIA]A. Klocek
Jastrzębianie kolejny raz spotkali się w strefie kibica.

Jastrzębianie w strefie kibica nieśli doping Reprezentacji Polski na Euro 2024 [ZDJĘCIA]

Strefa kibica znów dopisała, a jastrzębianie zdarli gardła dla naszej reprezentacji. Choć mecz z Austrią nie przyniósł oczekiwanego rezultatu, dla wielu możliwość spotkania i wspólnego przeżywania emocji była ważniejsza, niż ostateczny wynik. 

Przypomnijmy, że Polska przegrała z Austrią 1:3, przez co nasi piłkarze żegnają się z Euro 2024. 

fot. A. Klocek

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~KOlabaranci (31.171. * .29) 22.06.2024 16:25

Chcieliście KOmbinatorów no to macie!!

~ZmotoryzowanyPatrol (46.112. * .156) 22.06.2024 13:16

2/2 Młodzież - jak mamy rozwijać talenty jak niemal wszędzie "zakaz gry w piłkę", Orliki niedostępne/zamykane - dzieciaki wolą pograć w Fifę na konsoli. Kadra młodzieżowa? - poziom niemal taki sam jak seniorski. Potęgi piłkarskie mają kilkudziesięciu (a nawet kilkuset) młodych bezwzględnie walczących o miejsca w młodzieżówkach (spokojnie mogą wystawić 4-5 zespołów w każdej grupie), podobnie w kadrach narodowych - gdzie trener ma z kogo wybierać (u nas jest odwrotnie - trener NIE ma z kogo wybierać). Zupełnym przeciwieństwem są siatkarki i siatkarze. Za wartość 2-3 piłkarzy można kupić OBIE reprezentacje siatkarskie, podobnie nagrody - zwycięzcy siatkarskiej LN otrzymują ułamek tego co piłkarze (nawet na poziomie krajowym). W mediach tylko piłkarze (i głównie ligi zagraniczne) a o siatkówce krótkie wzmianki.