Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski Węgiel zagra w turnieju Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza

W dniach 7-8.09 zespół JW wystąpi wraz z Bogdanką LUK Lublin, Asseco Resovią Rzeszów i mistrzem Włoch SIR Susa Vim Perugia w turnieju Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza w Lublinie.

Jastrzębski Węgiel zagra w turnieju Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza

– Celem organizacji turniej Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza jest przede wszystkim uhonorowanie pamięci i dorobku naszego mistrza i patrona oraz podkreślenie jego związku z miastem i regionem. Z wielką satysfakcją możemy poinformować, że już we wrześniu Lublin stanie się centrum światowej siatkówki, a rywalizację najlepszych zawodników globu śledzić będą tysiące kibiców w Hali Globus i miliony za pośrednictwem telewizji. Zestaw drużyn gwarantuje sportowe widowisko, jakiego w Lublinie jeszcze nie było – podkreśla Paweł Markiewicz, prezes Fundacji im. Tomasza Wójtowicza.

Mecze półfinałowe w lubelskiej hali Globus odbędą się 7 września o godz. 17.00 i 19.30. Dzień później o godz. 15.30 rozpocznie się mecz o trzecie miejsce, a o godz. 18 wielki finał.

Organizację wielkiego turnieju poświęconego pamięci najwybitniejszego polskiego siatkarza wsparł także – oprócz miasta Lublin – samorząd województwa lubelskiego.

Podobnie jak w poprzednich latach, także w tym roku turniej będzie transmitowany na sportowych kanałach Polsatu. Organizatorzy spodziewają się wielkiego zainteresowania kibiców, którzy obejrzą mecze w hali.

– Tak silnie obsadzonego międzynarodowego turnieju siatkarskiego, może poza turniejami finałowymi Ligi Mistrzów, w Polsce jeszcze nie było. Dla kibiców polskich drużyn będzie to okazja, by zobaczyć w grze nowych graczy, a przecież słyszymy, że do wszystkich tych trzech zespołów mają trafić renomowani i bardzo utytułowani zawodnicy. Jesteśmy przekonani, że także przyjazd znakomitego włoskiego zespołu z Perugii przyciągnie fanów na trybuny – mówi Jakub Czaban, dyrektor turnieju.

Dziś ruszy sprzedaż biletów na lubelski turniej. Wejściówki będzie można kupować za pośrednictwem platformy sprzedażowej Eventim.

Biuro Prasowe Jastrzębskiego Węgla


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].