Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Tragedia w Jastrzębiu. Nie żyje 93-letni kierowca z Połomi

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło 2 lipca na ulicy Pszczyńskiej. Ze wstępnych ustaleń mundurowych z jastrzębskiej drogówki wynika, że kierujący daewoo, wyjeżdżając z parkingu, nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu samochodem audi. 93-letni kierowca koreańskiego samochodu zmarł w szpitalu.

Tragedia w Jastrzębiu. Nie żyje 93-letni kierowca z Połomi

Około 12.45 policjanci ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na ulicy Pszczyńskiej, gdzie samochód daewoo nexia, wyjeżdżając z parkingu, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu audi a6. W wyniku zderzenia pojazdów samochód daewoo odrzuciło na chodnik. Mundurowi ustalili, że koreańskim samochodem kierował 93-letni mężczyzna. Nieprzytomny mieszkaniec Połomi został przewieziony do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie około 15.00 zmarł. Dokładne okoliczności tego wypadku są wyjaśniane przez jastrzębskich śledczych.

O tym jak długo senior może być kierowcą pisaliśmy na portalu TUTAJ

(acz)

9 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Spiker (83.29. * .73) 10.07.2019 20:57

@walnijsiewleb... gno*a poszukaj sobie przed lustrem albo zadzwoń do ojca, co do twojego postu to przeczytaj raz jeszcze mój bo najwyraźniej nic nie zrozumiałeś ...

~do_poniżej (46.134. * .36) 06.07.2019 16:11

Zasada ograniczonego zaufania

Art. 4 ustawy Prawo o ruchu drogowym wyraża podstawową zasadę ruchu drogowego, tj. zasadę ograniczonego zaufania na drodze. Zasada ta różni się od tzw. zasady bezwzględnego zaufania, w której zakłada się, iż wszyscy uczestnicy ruchu zachowują się przepisowo oraz od zasady bezwzględnego braku zaufania, która zakłada, iż nikt nie przestrzega przepisów ruchu drogowego.

Słyszałeś o tym SUPER KIEROWCO ?

~walnijsiewleb (188.147. * .62) 06.07.2019 13:53
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Spiker USTĄP PIERWSZEŃSTWA,wiesz co znaczy co?Skoro zdałeś prawko,musisz być odpowiedzialny i ustępować pierwszeństwa,właśnie przez taich gnoj*ów jak ty,są tego typu wypadki...Zawsze winne,abo złe warunki,albo widoczność nie ta,złe samopoczucie,ogólnie każdy powód dobry by wpierd***ć się niewinnemu człowiekowi przed maskę,w myśl zasady "mam prawo,on powinien zahamować!",tępe dzidy USTĄP znaczy USTĄP i nie ma innego znaczenia i usprawiedliwienia ani w języku polskim ani w innym na świecie.Jak ktoś nie chce ustępować pierwszeństwa,to nie powinien siadać za kółko,droga to nie gra dl dzieci

~Spiker (83.29. * .243) 06.07.2019 02:33
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

@stuknijsięwłeb ... spotów mogą kręcić nawet milion i zawsze znajdzie się ktoś kto z jakichś powodów złamie przepisy - poprzez roztargnienie, niedopatrzenie, złe samopoczucie i tysiąc innych powodów - ale jadąc przepisowo - nawet pomimo wypadku - będzie to tylko stłuczka a nie wypadek śmiertelny bo mówiąc twoim językiem : nawet jak się ktoś wpie*doli przed maskę to inne będą efekty gdy przyj*biesz w niego jadąc 150 a inne gdy będziesz jechał 50 km/h więc nie pie*dol że nie ma znaczenia z jaką prędkością jechało audi ...

~do_poniżej (46.134. * .114) 05.07.2019 17:04
oceniono 4 razy
-2
Zgłoś

stuknijsiewleb (188.147. * .62) ty w wieku 93 lat debilu będziesz leżał zesrany i zejscany Ale nie życzę Ci tego .

~stuknijsiewleb (188.147. * .62) 05.07.2019 12:52
oceniono 3 razy
-1
Zgłoś

Cucia a jakie to ma znaczenie z jaką prędkością jechał kierowca audi?Choćby nakręcili i 1000 reklam "USTĄP PIERWSZEŃSTWA DE*ILU" to tacy jak ty i tak znajdą inną przyczynę wypadku,bo co to znaczy dla ciebie "ustąp pierwszeństwa" co?Nie ważne,że komuś się wpier*olę przed maskę,ma jechać 50 km/h bo ty masz prawo!

~Cucia (103.115. * .2) 05.07.2019 11:59
oceniono 4 razy
2
Zgłoś

Dlaczego przemilczacie prędkość z jaką pędził kierowca audi? Chyba nie chcecie nam wmówić że jechał 50 km/h

bystrzak 05.07.2019 11:44
oceniono 3 razy
-1
Zgłoś

komuś z rodziny zmarłego umknęło, żeby dziadziusiowi schować prawko i kluczyki do auta.

~Opono (5.172. * .139) 05.07.2019 10:09
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

93 lata i wsiadac do samochodu to juz troche przesada
Kondolencje dla rodziny