Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kierowca audi po pijaku wjechał w mercedesa

Zdarzenie drogowe na skrzyżowaniu ulicy Rybnickiej, Gagarina, Pochwacie wyglądało bardzo podobnie jak wiele zdarzeń. Kierowca tłumaczył się, że nie zauważył jadącego samochodu ulicą Rybnicką, jednakże w trakcie badania alkomatem okazało się, że być może roztargnienie kierowcy wzięło się także z tego, że pozwolił sobie na jazdę pod wpływem alkoholu. 

Kierowca audi po pijaku wjechał w mercedesa

2 października około godziny 14.55 policjanci ruchu drogowego otrzymali informację o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulicy Rybnickiej, Gagarina, Pochwacie. Mundurowi na miejscu ustalili, iż kierujący samochodem audi, 35-latek jadąc ulicą Gagarina, na skrzyżowaniu z ulicą Rybnicką nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo kierującej 20-letniej jastrzębiance samochodem mercedes, która jechała ulicą Rybnicką w kierunku centrum miasta. Samochód mercedes siłą bezwładności uderzył w samochód opel, który stał na wyjeździe z ulicy Pochwacie. 35-latek oświadczył, iż nie zauważył samochodu mercedes, badanie stanu trzeźwości wykazało 0,6 promila w wydychanym powietrzu. Pozostali uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierujący samochodów audi i mercedes wraz z pasażerkami zostali przewiezieni do szpitala na przebadanie. Sprawcy zdarzenia zostały zatrzymane już uprawnienia do kierowania pojazdami oraz samochód został odholowany na parking strzeżony. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd.
(acz)

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Misiek0 (77.65. * .73) 08.10.2019 11:42

Napisz komentarz...0,6 promila Miewałem nawet nieco więcej. Przecież te stężenie alkoholu we krwi nie wyłącza jeszcze zdrowego rozsądku. Sprawdza alkohitem, czy mogę prowadzić. Mogę, to jadę, nie mogę, to jeszcze czekam. Proste, alkomat to podstawa, jeżeli nie jest sie abstynentem.

~książe (80.238. * .20) 04.10.2019 04:34

A redaktor niech najpierw sprawdzi na mapie gdzie sytuacja miała miejsce zanim napisze. Rybnicka Gagarina i Pochwacie jest w Jastrzębiu a nie w Wodzisławiu jak napisano w nagłówku.

arcy 03.10.2019 14:41

kto po pijaku jezdzi temu rece powinni odcinac zeby juz nigdy nie mogl prowadzic