Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wybory prezydenckie 2020. Marszałek Elżbieta Witek podała termin

5 lutego poznaliśmy termin wyborów prezydenckich w Polsce. Głosować będziemy 10 maja. Jeśli dojdzie do drugiej tury odbędzie się ona dwa tygodnie później.

Wybory prezydenckie 2020. Marszałek Elżbieta Witek podała termin
Marszałek Sejmu Elżbieta Witek ogłosiła termin wyborów prezydenckich.

Znamy termin wyborów prezydenckich. Elżbieta Witek podjęła decyzję

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek ogłosiła termin wyborów prezydenckich na 10 maja, a druga tura będzie mogła odbyć się 24 maja. Oznacza to pełne trzy miesiące kampanii prezydenckiej, która oficjalnie się rozpoczęła. Według zapowiedzi i prognoz, kampania może być intensywna i brutalna. Oprócz urzędującego prezydenta Andrzeja Dudy, w wyborach kandydować będą również Małgorzata Kidawa-Błońska, Władysław Kosiniak-Kamysz, Robert Biedroń, Krzysztof Bosak oraz Szymon Hołownia.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~qwerty123 (155.133. * .1) 06.02.2020 00:17

A gdzie informacja o kandydacie Konfederacji, Krzysztofie Bosaku? Podajecie nawet kandydata z Mam Talent, a z ugrupowania które jest w sejmie to już nie?

~przecinak (31.0. * .171) 05.02.2020 21:24
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Zaraz platformiane kundelki spuszczone z łańcuchów, zaczną szczekać po internetach. Tylko to nic nie pomoże bo obecny prezydent RP załatwi to już w pierwszej rundzie.

~Do_nizej (93.179. * .35) 05.02.2020 18:34
oceniono 4 razy
2
Zgłoś

Proponuje ci lekarza tego od rozumu i wyłącz tvp!

~PrzestępczaOrganizacja (37.248. * .253) 05.02.2020 17:52
oceniono 2 razy
-2

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu