Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kierowca pod wpływem alkoholu, pasażer z narkotykami

Katowiccy wywiadowcy zatrzymali w Jastrzębiu kierowcę będącego pod wpływem alkoholu oraz pasażera jego samochodu, który miał przy sobie narkotyki.

Kierowca pod wpływem alkoholu, pasażer z narkotykami

W środę 20 października katowiccy wywiadowcy pełnili służbę w Jastrzębiu-Zdroju. Około godziny 20.15 mundurowi patrolowali rejon Szerokiej, gdzie zauważyli samochód marki ford, w którym znajdowało się czterech nerwowo zachowujących się mężczyzn.

Kierowca osobówki został zatrzymany do kontroli drogowej. Okazało się, że 42-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a mundurowi wyczuli od niego woń alkoholu z ust. Mundurowi zwrócili uwagę na dziwne zachowanie pasażerów, więc oprócz badania stanu trzeźwości, przeprowadzili także kontrolę osobistą.

Nietrzeźwy kierowca, pasażer z narkotykami

Badanie alkomatem wykazało, iż kierowca znajduje się w stanie po użyciu alkoholu. Mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju podróżował wraz z trzema mieszkańcami powiatu wodzisławskiego, jeden z nich, 27-latek posiadał przy sobie narkotyki (katynon). Pasażer usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, grozi mu do 3 lat więzienia, kierowca za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz bez uprawnień będzie odpowiadał przez sądem.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].