Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach rekrutuje do końca października!

W ofercie studia licencjackie, magisterskie, inżynierskie oraz podyplomowe! 13 kierunków, 4 wydziały zamiejscowe, w tym możliwość studiowania po polsku w pięknej stolicy Austrii!

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach rekrutuje do końca października!

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach jest uczelnią akademicką działającą na terenie Śląska, z 30-letnią tradycją. Jej motto brzmi: „Wiedzieć, żeby przewidywać, aby móc”.

Zapewnia możliwość realizacji w Studenckich Kołach Naukowych https://www.gwsh.pl/dla-studenta/studenckie-kola-naukowe.html, Klubie Uczelnianym AZS https://www.gwsh.pl/azs/, a także oferuje udział w ciekawych i poszerzających kompetencje kursach i szkoleniach https://www.gwsh.pl/kursy-i-szkolenia/, a podczas kolejnych etapów edukacji doradztwo zawodowe w ramach Biura Karier https://www.gwsh.pl/biuro-karier. Uczelnia realizuje program Erasmus+ https://www.gwsh.pl/erasmus od 2004 roku.

Oferta kierunków studiów, w tym na Wydziale Medycznym: https://www.gwsh.pl/rekrutacja/.

Ostatnia szansa – 4 dni do końca zapisów, nie zwlekaj!

Odwiedź nas na www.gwsh.pl oraz w social mediach:

FB: https://www.facebook.com/GWSH.Katowice

IG: https://www.instagram.com/gwshkatowice/

YT: https://www.youtube.com/user/GWSHKatowice

LI: https://pl.linkedin.com/school/gwshkatowice/

Serdecznie zapraszamy do zapisów https://www.gwsh.pl/rekrutacja/rekrutacja-krok-po-kroku.html

Materiał zewnętrzny