Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski wątek w chorzowskiej zbrodni

W nocy z 26 na 27 marca w chorzowskim parku doszło do morderstwa 29-letniego dziennikarza TVN, Pawła K. W sprawie pojawił się jastrzębski wątek.

Jastrzębski wątek w chorzowskiej zbrodni
fot. poglądowe pexels

Co stało się w chorzowskim parku?

W nocy z 26 na 27 marca do dwójki młodych osób siedzących w samochodzie (kobiety i mężczyzny) podszedł napastnik, który otworzył drzwi od strony pasażera i zaatakował nożem siedzącego na miejscu pasażera mężczyznę, zadając mu kilkanaście ciosów, powodujących poważne obrażenia ciała. Mężczyzna pomimo reanimacji zmarł. Policja bada wątki osobiste oraz zawodowe ofiary i szuka napastnika.

Morderstwo z zazdrości?

Ofiara, Paweł K. spotkał się z Eweliną Ż., która jest w trakcie rozwodu. To właśnie - jeszcze - mąż Eweliny Ż. jest głównym podejrzanym w sprawie. Z mężczyzną nie ma kontaktu. Policja podejrzewa, że mógł uciec do Niemiec.

A gdzie wątek jastrzębski?

Policja zatrzymała niejakiego Łukasza G. pochodzącego z Jastrzębia-Zdroju. Mężczyzna miał na zlecenie zabójcy zainstalować w samochodzie Eweliny urządzenie GPS, służące do śledzenia lokalizacji. Dzięki temu znał każdy ruch swojej - jeszcze - żony.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].