Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Chcesz odwiedzić chorego w szpitalu? Dowiedz się, kiedy i jak

Jastrzębski szpital opublikował listę wytycznych odnośnie odwiedzania pacjentów. Dowiedz się w jakich godzinach możesz to uczynić i jakie musisz spełnić warunki, by wejść do placówki.

Chcesz odwiedzić chorego w szpitalu? Dowiedz się, kiedy i jak

Odwiedziny chorych w szpitalu:

- Odwiedziny odbywają się w godzinach od 15.00 do 19.00, 7 dni w tygodniu

- W jednym czasie pacjenta mogą odwiedzać dwie osoby, natomiast dzieci do 13 roku życia - pod opieką osób pełnoletnich

- Lekarz zarządzający oddziałem lub lekarz dyżurny może wyrazić zgodę na odwiedziny pacjenta poza wskazanymi godzinami

- Odwiedziny odbywają się przy zachowaniu obowiązujących w szpitalu zasad sanitarnych: dezynfekcja rąk, zachowanie odstępów, maseczka ochronna noszona we właściwy sposób

- Przekazywanie paczek dla pacjentów odbywa się osobiście

Ważne:

- W pomieszczeniach izolacyjnych obowiązuje bezwzględny zakaz odwiedzin

- Całkowity zakaz odwiedzin dotyczy osób znajdujących się pod wpływem alkoholu, narkotyków lub środków odurzających. Zabrania się wnoszenia i dostarczania pacjentowi alkoholu, papierosów i wyrobów tytoniowych, narkotyków, środków odurzających, substancji psychotropowych oraz wszelkich innych substancji podobnie działających. W przypadku naruszenia zasad odwiedzin, personel szpitala ma prawo nakazać natychmiastowe opuszczenie placówki, a w szczególnych przypadkach wezwać policję.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].