Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

"ZWARIOWAŁAM" premiera najnowszego utworu Kamili Krawczyk już 26 maja

Kamila Krawczyk, młoda wokalistka z Rydułtów przygotowała dla swoich fanów nową piosenkę, której premiera odbędzie się już w czwartek 26 maja. Jesteście gotowi?

"ZWARIOWAŁAM" premiera najnowszego utworu Kamili Krawczyk już 26 maja
Jesteście gotowi na nową muzykę Kamili?

"Zwariowałam" Kamili Krawczyk

Kamila tworzy piosenki w klimatach pop, indie inspirowane mnogością emocji które dostarcza jej życie. W każdej z tworzonych przez nią piosenek przeplatają się historie z życia współczesnych nastolatków. 

Kamila Krawczyk zadebiutowła w 2020 roku singlem "Better part", który został ciepło przyjęty przez publiczność. Od tego czasu jej kariera nabrała tempa, a w 2021 roku wokalistka wraz z zespołem zaplanowała całą trasę koncertową "Zwariowałam Tour", podczas której odwiedziła wiele miejscowości. 

To właśnie podczas "Zwariowałam Tour" fani wokalistki mogli poraz pierwszy usłyszeć "Zwariowałam" – piękny utwór, który opowiada o relacji młodych osób.

– Dziękuje wszystkim którzy wzięli udział w nagrywaniu teledysku. Świetna robota! Moje marzenie o przeniesieniu swojej wizji na ekran, cóż... chyba się spełniło. Ta piosenka wzbudza u mnie mnóstwo emocji. Uwielbiam ją całym sercem. Jest wyjątkowa. Piosenka opisuje sposób w jaki spędzam czas z moją przyjaciółką, sposób w jaki się porozumiewamy, i w jaki się poznałyśmy. Ania pomagała mi przy pisaniu tekstu i wystąpiła ze mną w teledysku. Dzięki tobie wiem, że sama nie zwariowałam. Nie mogę się doczekać aż "Zwariowałam" będzie wasze. Love you – pisze artystka na swoich mediach społecznościowych, dzieląc się z fanami zajawką teledysku.

Podczas swojej trasy koncertowej, Kamila postanowiła opowiedzieć Nowinom o swoich odczuciach związanych z karierą, muzyką i nie tylko.

Chcesz być jedną z pierwszą osób, które posłuchają piosenki Kamili? Poniżej znajdziesz link i kod QR do pre-save. 

ingrv.es/zwariowalam

Zdjęcie: Kamila Krawczyk/Facebook

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].