Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 9 - 15 czerwca

Dni Jastrzębia - szczegółowy program, Dni otwarte w Closer Acoustics, akcja krwiodawstwa. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami w Jastrzębiu.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 9 - 15 czerwca
Kult, Tabu, Strachy na lachy na Dniach Jastrzębia. (fot. archiwum)

PIĄTEK - 10 czerwca

Dni Jastrzębia-Zdroju. Pierwszy dzień odbędzie się na Ośrodku Wypoczynku Niedzielnego.
17.00 - 20.00 - Park Rozrywki Cztery Żywioły
17.00 - 20.00 Laboratorium Szalonego Naukowca
19.15 - bitwa wodna
20.00 - koncert Wiatr & be vis
21.30 - Fire Show

15.00 - 19.00 Dni otwarte w Closer Acoustics przy ulicy Ździebły 13. Będzie można posłuchać muzyki w studio odsłuchowym. Na spotkania nie obowiązują wcześniejsze zapisy.


SOBOTA - 11 czerwca

Dni Jastrzębia-Zdroju. Drugi dzień odbędzie się na Stadionie Miejskim.
16.00 - Tabu
18.00 - Strachy na lachy
20.00 - Kult
Wstęp na stadion podczas Dni Miasta odbywać się będzie za symboliczną opłatą w wysokości 2 złotych - opłata dotyczy jedynie osób pełnoletnich. Wejściówki umożliwią uczestnictwo w koncertach, a dodatkową pamiątką wydarzenia będzie miejski wielorazowy kubek.

11.00 - 19.00 Dni otwarte w Closer Acoustics przy ulicy Ździebły 13. Będzie można posłuchać muzyki w studio odsłuchowym. Na spotkania nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

14.00 - 17.00 Niebieski Maraton Tańca w Hali Widowiskowo-sportowej. W tym dniu, poprzez taniec, wyrazimy szacunek, akceptację i chęć wsparcia osób ze spektrum autyzmu.


NIEDZIELA - 12 czerwca

Dni Jastrzębia-Zdroju. Trzeci dzień odbędzie się w Parku Zdrojowym.
W Parku Zdrojowym odbędzie się gala muzyki świata opery i operetki. Na koncert zapraszamy o 18.00 do Parku Zdrojowego. Program widowiska skomponowany jest z największych hitów operetkowych i operowych wszechczasów oraz najpiękniejszych znanych melodii świata.

11.00 - 16.00 Dni otwarte w Closer Acoustics przy ulicy Ździebły 13. Będzie można posłuchać muzyki w studio odsłuchowym. Na spotkania nie obowiązują wcześniejsze zapisy.


WTOREK - 14 czerwca

9.00 - 14.00 Harcerski Klub Honorowych Dawców Krwi Harcguis zaprasza na kolejną akcję krwiodawstwa. Tym razem odbędzie się w Światowy Dzień Krwiodawcy, czyli 14 czerwca między 9.00 a 14.00 w siedzibie hufca ZHP im. Józefa Kreta w Jastrzębiu - Zdroju przy ul. Wrzosowej 4a


Zobacz co ciekawego u sąsiadów

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 9 - 15 czerwca

Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 9 - 15 czerwca

Wodzisławski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 9 - 15 czerwca

Raciborski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 9 - 15 czerwca

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].