Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wielka eksplozja pozytywnej tanecznej energii w Jastrzębiu [ZDJĘCIA]

„Przyszedł czas na przygotowanie naszego święta, postarajmy się wszyscy, w końcu nie widzieliśmy się 3 lata” – swoich współpracowników Agnieszka Cichoń motywowała już w kwietniu, kiedy to rozpoczęły się prace zmierzające do opracowania wielkiej tanecznej gali. Była już gala oscarowa, gala bajeczna – hasło tegorocznej powstało w odniesieniu do długiej przerwy wymuszonej pandemią i brzmiało „WSZYSCY RAZEM". W miniony czwartek, w ramach Gali Explozji Tańca zaprezentowało się około tysiąca tancerek i tancerzy, mogliśmy podziwiać ponad 50 występów.

Wielka eksplozja pozytywnej tanecznej energii w Jastrzębiu [ZDJĘCIA]
Na Gali Explozji Tańca zaprezentowało się około tysiąca tancerek i tancerzy

Na długo przed finałem zaczęła się ciężka praca – informacje do mediów, spotkania z potencjalnymi partnerami, sponsorami, przygotowania programu, oprawy graficznej, muzycznej – trudny czas, wymagający pełnego zaangażowania i wielu nieprzespanych nocy. Z drugiej strony pozytywne przyjęcie i chęć współpracy - Agnieszka Cichoń – właścicielka Explozji Tańca i autorka sukcesu potrafi zarażać swoją pozytywną energią, jest bardzo sprawną menadżerką.

Scenariusz powstawał tygodniami – Agnieszka odwiedzała partnerów, którzy zgodzili się wesprzeć taneczną galę, nagrywała materiały promocyjne i gromadziła materiały archiwalne, które powstawały w ramach wyjazdów, turniejów i zajęć szkoły na przestrzeni ostatnich lat.

I to co najważniejsze – bohaterowie gali. Około tysiąca tancerek i tancerzy – bo przecież to dla nich to święto, ten jeden szczególny dzień. Taneczna gala była podsumowaniem, zwieńczeniem ich ciężkiej pracy, szansą, by zaprezentować się przed rodzicami i zgromadzoną licznie publicznością. Dla niektórych z nich to był pierwszy publiczny występ.

Młodzieżowa Rada Miasta - blisko 40 fantastycznych młodych ludzi - wspomagała swoją pracą Explozię Tańca. Dbała o to, by wszystko wyszło zgodnie z planem opracowanym wspólnie podczas spotkań roboczych; planem, który powstał miedzy innymi w oparciu o doświadczenia z poprzednich lat.

„Dziękuję wszystkim tancerzom, trenerom, rodzicom, sponsorom, współpracownikom i mediom – jesteście współautorami sukcesu – a jak było, zobaczcie sami – fotorelacje przygotowali Aneta i Maciej Kanik ze Stowarzyszenia Jastrzębski Klub Fotograficzny „Niezależni”” – podsumowuje Agnieszka Cichoń.

Portal nowiny.pl objął tegoroczną galę swoim patronatem.

Maciej Kanik

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Weronika_B (37.30. * .19) 20.06.2022 09:03

Niesamowita impreza! Trafiłam tam przypadkowo, za namową znajomej ,ktorej córka brała udział w tej "eksplozji.
Opłacało się pojechać do Jastrzębia 20 km.
Prawdziwa petarda.