Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kolejne schody zamknięte. Kiedy remonty?

Niedawno na ulicy Szkolnej zamknięto kolejne schody. Mają być naprawiane, ale nie przejdą generalnego remontu. Jakie schody w tym roku mają być wyremontowane?

Kolejne schody zamknięte. Kiedy remonty?

W tym roku planowane są remonty schodów przy ulicach Sybiraków, Mazowieckiej i Zdrojowej. Inne schody będą naprawiane tylko w ramach robót awaryjnych.

Oburzeni zamknięciem schodów są również mieszkańcy ulicy Szkolnej. Wielokrotnie zgłaszali oni zły stan techniczny. Dopiero teraz zostały one zamknięte. Jak mówi, jeden z mieszkańców, kiedyś wystarczyła naprawa za kilkaset złotych, teraz schody wymagają generalnego remontu.

Schody przy ul. Szkolnej nie przejdą jednak remontu, a zostaną naprawione w ramach robót awaryjnych i wkrótce mają zostać oddane do użytku. Wszystko zależy od dobrych warunków pogodowych.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (82.196. * .250) 06.03.2013 10:07

Po co oni zamykaja te schody? Przeciez miasto i tak nie wyplaca odszkodowan jak sie cos komus stanie w takich miejscach.....Moze czekaja az ktos z rodziny urzednika otworzy firme, ktora tym sie zajmie....

~Gość (83.30. * .44) 06.03.2013 08:46

Starzy ludzie przy ul. Szarych Szeregów i Broniewskiego nie doczekają budowy schodów ,mimo protestów i niezrealizowanych obietnic.Proponuję skromniej ochodzić 50-lecie miasta,które ma mniej lat niż niektórzy mieszkancy tej dzielnicy.Przypominam,że emeryci to lojalny elektorat-mówię tak,bo na odpowiedzialność bądż litość urzędników w tej sprawie nie można liczyć.

~Gość (195.34. * .170) 05.03.2013 14:14

Może do urzędników wreszcie dotrze, że remonty zlecają partaczom? Chyba, że o to właśnie chodzi?

~Gość (83.29. * .142) 05.03.2013 12:22

A co z tymi schodami które zamkneli w tamtym roku? Cos z nimi zrobili czy dalej sa zamkniete? Np. na Wielkopolskiej?

~Artór (194.11. * .132) 05.03.2013 09:58

Mieszanka cementu z piaskiem w stosunku 1:3 i za 2 miesiące schody znów trzeba będzie naprawiać. Ot logika naszych dzielnych budowniczych, albowiem ciągłość pracy musi być!

~przemko (10.5. * .94) 05.03.2013 09:42

I to wszystko jest wizytówką naszego miasta!
Wstyd!