Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Miejski Ośrodek Kultury ogłasza przetarg

Miejski Ośrodek Kultury ogłasza nieograniczony przetarg na dwie kawiarnie z zapleczem. Pierwsza znajduje się w Domu Zdrojowym, druga to kawiarenka letnia w Parku Zdrojowym.

Miejski Ośrodek Kultury ogłasza przetarg

Miejski Ośrodek Kultury ogłasza przetarg nieograniczony na

Dzierżawę dwóch kawiarni wraz z zapleczem bez wyposażenia usytuowanych w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Witczaka w okresie od dnia 1 kwietnia 2014 roku do dnia 31 marca 2017 roku:

- kawiarnia wraz z zapleczem usytuowanym w zabytkowym Domu Zdrojowym przy ulicy Witczaka 5 w Jastrzębiu-Zdroju o łącznej powierzchni 224,46 m2 bez wyposażenia,

- kawiarenki wraz z zapleczem usytuowanej w Parku Zdrojowym przy ulicy Witczaka 5a w Jastrzębiu-Zdroju o łącznej powierzchni 99,27 m2 bez wyposażenia.

Oferowana przez Wykonawcę kwota czynszu dzierżawy nie może być niższa niż 3,90 zł netto/1m2 powierzchni dzierżawy.

Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia jest do odbioru nieodpłatnie w sekretariacie MOK w Jastrzębiu-Zdroju przy al. Piłsudskiego 27 w godz. 7.00 – 15.00 w dniach od poniedziałku do piątku lub na stronie internetowej MOK:

www.mok.jastrzebie.pl

Wizja lokalna kawiarni jest możliwa po uzgodnieniu telefonicznym
pod numerem telefonu:

32 471 79 24 lub fax. 32 471 89 80

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~nick\'t (87.204. * .11) 18.02.2014 15:00

Nie będą bo nikt nie lubi czystej obiektywnej i negatywnej krytyki

~Pan Informator (84.234. * .174) 21.01.2014 08:25

Ze względu na rodzaj zamieszczonej informacji (artykuł sponsorowany), komentarze do tego tekstu nie będą publikowane.