Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Uwaga! Alarm pogodowy - burze

Pogoda w czwartek nie będzie najlepsza, co da się zauważyć już rano. Można spodziewać się ulewnych deszczy oraz burz.

Uwaga! Alarm pogodowy - burze

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dla 10 województw, również dla województwa śląskiego. Dzisiaj, w czwartek, należy spodziewać się ulewnych deszczy oraz lokalnych burz. Ostrzeżenie I stopnia dotyczy także naszego regionu. Oznacza to, że zjawiska meteorologiczne, w tym wypadku burze, mogą spowodować szkody materialne, możliwe zagrożenie życia. Mieszkańcom zaleca się ostrożność.

Jak zwykle w takich sytuacjach ostrzeżenie nie oznacza, że burze wystąpią na terenie Jastrzębia. Warto jednak być przygotowanym na taką możliwość, niż być zaskoczonym.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Rul (89.77. * .246) 18.05.2018 17:42

Gdzie te burze znawcy? ;)

~Patryk (82.177. * .2) 17.05.2018 13:33

Faktycznie, deszcz. Dawno go nie było. Wiele osób nie pamięci długotrwałej i nie pamięta co to leci z nieba. Twierdzą, że nigdy się z tym nie spotkali. Proszę zobaczyć co napisał "Radio Teheran" (Ta nazwa mówi o nim wszystko)
A tu też mało informacji o komentarzy.

~Bez tremy (85.14. * .18) 17.05.2018 10:58

Jakieś anomalie ... burze w maju

~Radio Teheran (193.28. * .1) 17.05.2018 09:40

Burze w maju. Jestem zaskoczony i nieprzygotowany.

~Prawdomowny (37.47. * .25) 17.05.2018 09:33

Dzisiaj czwartek.

~Kolo (87.239. * .116) 17.05.2018 07:28

Ja sie nie boje