Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dołącz do grona wolontariuszy WOŚP

To już ostatnia chwila, aby dołączyć do grona wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zobaczcie też jakie przedmioty będzie można  wylicytować. 

Dołącz do grona wolontariuszy WOŚP

Jastrzębski sztab WOŚP ogłosił nabór wolontariuszy. Każdy, kto chce dołączyć do tego wielkiego charytatywnego przedsięwzięcia może zostać wolontariuszem i zbierać pieniądze na szczytny cel. Można też pomagać w inny sposób.  Zgłoszenia przyjmowane są od 2 listopada do 21 grudnia w siedzibie sztabu, czyli w Szkole Podstawowej nr 6, przy ul. Śląskiej 6, od poniedziałku do piątku w godz. 8-15. Można też zasięgnąć więcej informacji dzwoniąc pod numer telefonu: 501 195 733.

W tym roku WOŚP będzie zbierał na zakup sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

WOŚP Jastrzębie FB 

13 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Klimat (37.248. * .232) 18.12.2018 12:59

Znowu Księża będą mieli z kim walczyc. Zietek przechodzi samego siebie w odstraszaniu wolontariuszy. Sądzą, ze więcej kasy sla Jurka to mniej dla nich.

~do szczepionkowego (89.64. * .152) 18.12.2018 06:52

Taaa, a Twój pradziadek walczył pewnie w pruskim albo austriackim wojsku. Mamy cie za to potępiać ? W gronie twoich znajomych są ludzie których ojcowie byli zapewne w PZPR i aktywnie szerzyli komune w Polsce. Czyli też szemrane środowisko.
Ziobro by ostatnią koszulę oddał żeby Owsiaka zamknąć, ale nie potrafi. Czemu ? Bo Owsiak ma etykietę nietykalnego ? Bzdety ! PISowcy Gangi rozwalają, polityków zamykają, dobierają się do tyłka premierowi europy, a Jerzy Owsiak krzyczy "sie ma" i jedzie dalej. :)
Tworzone na siłę teorie dla spragnionej emocji gawiedzi, jest żałosnym spektaklem trawionych jadem niemocy środowisk łasych na kasę którą chłopak zgarnia dla potrzebujących. Tyle w temacie.

~szczepionkowy faszyzm (89.64. * .137) 17.12.2018 14:40

Hmm, nie słyszałem o przegranych... być może, już od ok. roku nie sprawdzałem ;-)
A co do finansów: jąkała ma dużo ciemnych interesów, ma etykietkę nietykalnego, bo "ratuje dzieci" i każda jego krytyka to skandal (+ jazgot pożytecznych id......). Finanse nie są jasne i mnóstwo ludzi żyje z tych składek. Taniej by było jakby miasta i gminy same zakupiły te sprzęty (bez tego serduszka).
Nie zajmuję się drobiazgowo tematem (w jego przypadku bazuję na opinii ludzi, którym ufam i na ponurych faktach z jego przeszłości), ale gość popierający "czarne protesty" nie ma równo pod sufitem.
Ja mam o nim wyrobione zdanie. Jak ktoś lubi wołać "sie ma" i szatańskie "róbta co chceta", to przecież nie zabronię...

~neutralny (89.64. * .41) 17.12.2018 13:22

Ty, od szczepionek jesteś małowiarygodny w swoich opiniach.
Poczytać ? Czyje publikacje i z jakich źródeł ? Poleć mi coś :)))))))) ze swoich zaufanych :). I dorzuć coś o szczepionkowym spisku... i masońskich przekrętach... i żydowskim zamachu na teorie darwinowskie.

ło matko....

~Radio Teheran (193.28. * .1) 17.12.2018 09:53

@szczepionkowy faszyzm
"Dlaczego bloger "matka kurka" wygrał z nim wszystkie procesy..."

To nieprawda, niektore przegral.
Udzial w akcji jest dobrowolny, Ministerstwo nigdy nie zanegowalo sprawozdan finansowych WOSP.
Sprzet w szpitalach jest faktem.

~szczepionkowy faszyzm (89.64. * .185) 16.12.2018 22:07

neutralny to jest księżyc.
Poczytaj sobie o Owsiaku, kim jest i jakie ma poglądy. Kto stoi za "spontanicznym" sukcesem jego akcji.
Dlaczego bloger "matka kurka" wygrał z nim wszystkie procesy... itd.
Włącz myślenie. Bo oskarżasz ludzi o "jełopstwo", a chyba sam...

~Oko proroka (89.64. * .155) 15.12.2018 10:39

Złoty melon znów nadaje!

~Jola (5.173. * .102) 15.12.2018 08:06

a może pani prezydent powiedziałaby oficjalnie ile pieniędzy idzie z naszej kasy na wośp ...

~neutralny (46.18. * .1) 14.12.2018 11:59

Zwolennicy wośpu, jak i przeciwnicy, są masowo ogłupiani i bez zastanowienia temu ogłupianiu się poddają.Skąd wiecie, baranie głowy czy facet jest hipokrytą czy pełen szlachetnych zamiarów,,? ...skąd ??? .. no skąd ????
I teraz chwila zastanowienia i szybka analiza... analiza swojego jełopstwa... :)
Z internetu...? No tak, tam sama prawda nocuje...
Z telewizji...? no tak, przecież telewizja nie kłamie...
Z rozmów z tymi co wszystko wiedzą i... oglądają telewizję i przeglądają internet :)))))

ale żenada...

~Prawdomowny (31.0. * .117) 14.12.2018 09:54

Nie zgadzam się na sponsorowanie tej imprezy z budżetu miasta, jak Owiak chce rozmachu to niech sam to sponsoruje, obłudnik jeden.

~zły (91.229. * .18) 14.12.2018 08:15

zaczyna się.... Do młodych ludzi: nie dajcie się zmanipulować czerwonym pseudo charytatywnym akcjom.
Mówię z doświadczenia. Nie napychajcie kieszeni o...

~Hmmm... (89.25. * .173) 14.12.2018 07:16

@Melon...są i tacy,którzy dostają skromne auta od marznących bezdomnych

~Melon (85.14. * .18) 14.12.2018 05:38

Z czego się pan utrzymuje ? z pieniędzy zbieranych przez dzieci na mrozie.