Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Jastrzębscy wywiadowcy zatrzymali 25-latka, który na widok policjantów zaczął uciekać. Jak się okazało, powodem ucieczki mieszkańca Jastrzębia były środki odurzające, które miał w kieszeni.

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Podczas patrolowania miasta, w rejonie ulicy Zielonej jastrzębscy wywiadowcy zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok policjantów zaczęli się nerwowo zachowywać. Jeden z nich, gdy tylko zorientował się, że ma do czynienia z nieumundurowanymi funkcjonariuszami Policji, zaczął uciekać.

- Po krótkim pościgu, 25-letni mieszkaniec Jastrzębia został zatrzymany Mężczyzna został doprowadzony do policyjnego aresztu, o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności - mówi mł. asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Znafca temató (80.188. * .244) 21.02.2019 13:39

A zarejestrowaną działaność ów sprawca miał? Bo jeżeli nie to za karę powinno mu się kazać obowiązkowo uczestniczyć w Międzynarodowym Forum Gospodarczym w hotelu Dąbrówka. Chociaż nie, to byłoby zbyt srogo.

~smerf125 (89.77. * .76) 21.02.2019 10:39

Wyrywać chwasty obciąć palec na początek.

~Wkurzony (176.74. * .35) 21.02.2019 09:49

Dzielni policjanci ocalili mieszkańców naszego miasta przed bezwzględnym bandytą! Cześć I chwała bohaterom! A za okrzyki i koszulki z napisem KONSTYTUCJA dalej aresztujecie ludzi? Konstytucja konstytucja konstytucja! Kierowcami i Srebrną się lepiej zajmijcie...

~Jan (217.99. * .124) 21.02.2019 08:43

Brawo, kolejny sukces ! Trzeba takich eliminować, a nasi Policjanci robią dobrą robotę !