Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ukryła narkotyki w torebce. Wyśledzili ją wywiadowcy

Wywiadowcy zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o posiadanie środków narkotycznych. Podczas przeszukania samochodu, mundurowi znaleźli torebkę, w której były różnego rodzaju środki zabronione.

Ukryła narkotyki w torebce. Wyśledzili ją wywiadowcy

Podczas patrolowania ulic miasta, policjanci zespołu wywiadowczego jastrzębskiej komendy zauważyli, na ulicy Pomorskiej zaparkowanego fiata seicento, którego kierowca wraz z pasażerami na widok radiowozu nienaturalnie nerwowo się zachowywali.

- Szybko okazało się, że powodem zdenerwowania mieszkańców powiatu rybnickiego oraz wodzisławskiego była torebka wypełniona środkami zabronionymi. W efekcie mężczyzna w wieku 31 lat i kobieta 27-letnia trafiła do policyjnego aresztu. Stróże prawa znaleźli 35 szt tabletek MDMA, 1 tabletkę Fenylo 2 Propanol, 3,09 grama TruNarc nr TN4491 oraz 5,92 grama N-Etylobufedronu. Mundurowi ujawnili także 3,10 grama substancji, których skład analizator wykazał jako nierozstrzygający. W trakcie kontroli pojazdu ujawniono także gotówkę. Osobom zatrzymanym za popełnione przestępstwo grozi do 3 lat więzienia - mówi Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~co robić? (89.64. * .174) 09.07.2019 16:12

Ja bym ich zmusił do zjedzenia całego świństwa i w tren sposób uwolnił społeczeństwo od świadomych zabójców. Zwłaszcza młodych ludzi.

~Gość (199.249. * .120) 09.07.2019 14:44

Kiedy zatrzymają tych, którzy obracają kilogramami narkotyków?

~józwa (85.202. * .231) 09.07.2019 12:36

Nawet Mendelejew by się zdziwił jak by przeczytał jakie wynalazki posiadali przy sobie. Są rzeczy , o których się nawet fizjologom nie śniło.

~Jan (217.99. * .31) 09.07.2019 08:29

Dobra robota !

~Gość (188.147. * .220) 09.07.2019 08:28

Nawet w Google nie znajdziemy niektórych narkotyków, które akurat w Jastrzębiu znaleziono. Ewenement na skalę światową!

~Gość (188.147. * .220) 09.07.2019 08:27

Gdzie można takich wynalazków spróbować? Tylko w Polsce!