Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jest nowy chodnik w Zdroju

W dzielnicy Zdrój, a dokładnie na  ulicy Zdrojowej i Dworcowej jest nowy chodnik. Inwestycja kosztowała budżet miasta 72 tysięcy złotych.

Jest nowy chodnik w Zdroju

Piesi mogą teraz spokojnie spacerować ulicami Dworcową i Zdrojową.  Nowy chodnik jest już gotowy. Chodnik ma długość 105 metrów. Inwestor zadbał o wykonanie podbudowy i nawierzchni z kostki brukowej. Dla większego bezpieczeństwa mieszkańców miasta zabudowano także barierę ochronną na długości 98 metrów. Całość prac kosztowała ponad 72 tys. zł.

 

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (188.146. * .218) 23.07.2019 14:55

A uroczyste otwarcie będzie?

~Radio Teheran (193.28. * .1) 23.07.2019 13:22

"Legenda głosi, że podobno nawet już tam kiedys był"

Chodnik tez byl, barierka tez.

~Gość (80.188. * .244) 23.07.2019 11:37

Na Dworcowej, jak sama nazwa wskazuje, dworzec będzie.

Legenda głosi, że podobno nawet już tam kiedys był, ale musiał ustąpić miejsca stacjom rowerowym JAS-kóła ;-)

~Gość (5.172. * .86) 23.07.2019 10:50

105 metrów chodnika za 72 tys ?
1 metr za 700zł trochę drogo

~Gość (188.146. * .218) 23.07.2019 10:28

Piękny taki nowy chodnik. Abyśmy daleko nim zaszli!

~Radio Teheran (178.27. * .34) 23.07.2019 07:27

A sciezka rowerowa? Oficer zapomnial?