Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wieczorna impreza alkoholowa na tyłach galerii

11 osób postanowiło urządzić sobie imprezę alkoholową, na która obrano sobie miejsce tuż za galerią handlową przy ulicy Warszawskiej.

Wieczorna impreza alkoholowa na tyłach galerii

W miniony piątek, około godziny 19.00, patrol Straży Miejskiej udał się na ul. Warszawską, gdzie według osoby zgłaszającej duża grupa młodych osób miała spożywać alkohol. Po przybyciu na miejsce strażnicy zastali grupę licząca w sumie jedenaście osób, która raczyła się piwem oraz wódką.

- W trakcie wykonywania czynności służbowych nałożonych zostało dziewięć mandatów karnych, natomiast dwie osoby, ze względu na swoją niepełnoletniość, zostały przekazane policji, gdzie będą kontynuowane wobec nich czynności - informuje Straż Miejska.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Oko proroka (89.64. * .20) 22.10.2019 11:00

Pili z akcyzą czy bez akcyzy jak z akcyzą to sponsorują mundurowke więc o co biega

~Gość (188.147. * .227) 22.10.2019 08:38

Pora na imprezę plenerową idealna. Może chłopaki powinni byli ją zgłosić do UM i zalegalizować.

~Gość (80.188. * .244) 22.10.2019 08:15

W tej upadającej osadzie górniczej powinien być natychmiastowy i kategoryczny zakaz spożywania alkoholu.

Jak ktoś koniecznie chce, to niech siedzi w domu i tam pije.

Nawet święto górnicze Barbórka z czym się kojarzy? Z piwskiem i chlaniem. I proszę mi nie wmawać że to tradycja. Co to za tradycja, jak potem sól ziemi, tej ziemi, rozłazi sie chwiejnym krokiem po okolicznych rowach.

~Smolka (37.109. * .211) 22.10.2019 07:33

3 lata i mandat zgodnie z ustawą przedawniony. Rodzice nie muszą jego płacić czyli kary nie ma.

~Radio Teheran (80.187. * .24) 22.10.2019 07:15

Przecież to tradycyjne miejsce biesiad, o co chodzi?