Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

24-latek wisiał za oknem. Chciał wyskoczyć?

W środę około godziny 22:37 jeden mieszkańców zaalarmował policję, że widzi mężczyznę wiszącego za oknem na 4 piętrze. Obok, w mieszkaniu, stoi kobieta, która trzyma go za rękę.

24-latek wisiał za oknem. Chciał wyskoczyć?

Na miejsce, czyli na ulicę Śląską, udał się policyjny patrol. W mieszkaniu zastał kobietę i mężczyznę, w trakcie awantury domowej.

- Po przyjeździe policjantów, żadna z osób nie znajdowała się za oknem. Mundurowi stwierdzili, że w rodzinie dochodzi do przemocy domowej i założyli niebieską kartę. 24-letniego mężczyznę, który był agresywny i znajdował się pod wpływem alkoholu, przewieziono na Komendę do wytrzeźwienia - mówi asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu.

10 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Fitoplankton (80.188. * .244) 13.07.2020 10:03

@Divithra

"to naprawdę może tylko pogorszyć sytuację"

Sytuacji, w tej upadającej osadzie górniczej pod rządami nieudolnej pani burmistrz, nic już nie pogorszy. To dno.

~Divithra (46.134. * .218) 09.07.2020 22:01

Ludzie jesteście podli, jeszcze zrozumiem osoby mieszkające obok że im to przeszkadza ale nie powinno się nikomu życzyć śmierci. Chciał se zrobić krzywdę a wy jeszcze dowalacie. Znam chłopaka baaardzo dobrze i mogę was zapewnić, że bez powodu nic się nie dzieje. Nie bronię go bo wiem jaki on jest ale tutejsza sekcja komentarzy to po prostu koszmar. Zastanówcie się czasem nad sobą i tym co wypisujecie w internecie bo to naprawdę może tylko pogorszyć sytuację.

~Gość (89.64. * .190) 09.07.2020 15:47

Mieszkam obok tych frajerów. I z czystym sumieniem mógłbym powiedzieć że mógłby spaść, przynajmniej byłby spokój. Codziennie są awantury nie ważne czy weekend czy tydzień roboczy. Spać normalnie nie można a ukochana spółdzielnia nic nie robi...

~Gość (185.245. * .30) 09.07.2020 15:30

do
Kleryk na estradzie
Dziś o 9:13
Albo o twoim porytym łbie.

~Gość (165.156. * .19) 09.07.2020 13:12

Mężczyzna wisi za oknem. Nie bój, nie bój, powisi, powisi i spadnie, przeca do góry nie poleci.

~kleryku, wyznawcy szatana (89.64. * .124) 09.07.2020 12:56

To dzięki tobie tacy słabi ludzie gubią sens życia.

~Malinka (89.77. * .239) 09.07.2020 11:45

Po co trzymała go za rękę,mogła puścić skoro był agresorem :/

~Pipi (176.100. * .250) 09.07.2020 09:28

Takich pijaczkow jest więcej super że ktoś wezwał pomoc

~Kleryk na estradzie (80.188. * .244) 09.07.2020 09:13

Bez newsa w takich klimatach dzień byłby stracony w tej upadającej osadzie górniczej.

Ale o czym innym pisać?

Może o nowych inwestorach i miejscach pracy? Albo o darmowej komunikacji? No to chociaż o wyższej uczelni.

~korki taczer (89.72. * .85) 09.07.2020 08:50

Mężczyzna wisi za oknem o obok stoi kobieta?