Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mężczyzna siedział na parapecie siódmego piętra

Siedzący na parapecie siódmego piętra bloku przy ulicy Katowickiej jastrzębianin wzbudził zaniepokojenie lokatora z sąsiedniego bloku, który obserwował całą sytuację.

Mężczyzna siedział na parapecie siódmego piętra

Świadek zdarzenia natychmiast zawiadomił policję, obawiając się, że ma do czynienia z samobójcą. Na miejsce przybył też zastęp Państwowej Straży Pożarnej.

- W trakcie dojazdu zastępów PSP na miejsce mężczyzna wszedł do mieszkania. Nie potrzebował pomocy medycznej. Dalsze czynności prowadzi policja - relacjonuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (188.146. * .248) 12.08.2020 13:01

To kolejny objaw covida medialnego

~Raper klasztorny (89.64. * .101) 12.08.2020 07:21

Jesteście trollami czy serio tak uważacie? Czyli jak idąc rano do pracy zobaczycie gościa na parapecie 7 piętra to idziecie dalej, dzień jak co dzień?

~TPW (192.38. * .155) 11.08.2020 19:39

Dobrze ze COVID go nie wypchnął

~Gość (85.202. * .231) 11.08.2020 14:16

To już całkowite bezprawie i ograniczanie wolności i swobody obywatela tak jak w KRLD. Mój parapet więc co komu do tego że na nim siedzę ??

~Gość (85.71. * .50) 11.08.2020 13:58

Przykladnie ukarac wscibskiego sasiada za nieuzasadnione wzywanie sluzb.

I tyle w temacie.

~ptak (188.147. * .143) 11.08.2020 12:16

Demokracja niech sobie każdy siedzi gdzie chce może on czuje się że jest ptakiem więc nie utrudniać mu życia a wybudować gniazdo na drzewie.

~kozica (188.147. * .192) 11.08.2020 12:15

to przecież oczywiste - przed wyprawą w Alpy oswajał się z wysokością żeby później nie mieć problemów z lękiem przestrzeni