Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kobieta goniła złodzieja na al. Piłsudskiego

Do zuchwałej kradzieży doszło w czwartek, kiedy mężczyzna ukradł towar i uciekł ze sklepu. W pogoń za nim rzuciła się sprzedawczyni oraz przypadkowy przechodzień.

Kobieta goniła złodzieja na al. Piłsudskiego

W czwartek około godziny 18:00 można było zobaczyć, jak ulicą Piłsudskiego biegnie mężczyzna, a za nim kobieta krzyczącą: Stój złodzieju! Widząc to przypadkowy przechodzień również zaczął gonić uciekiniera.  Po przebiegnięciu kilkunastu metrów w kierunku alei Jana Pawła II dogonił uciekającego mężczyznę, a następnie ujął go i powiadomił policję.

-  Przybyłym na miejsce mundurowym z jastrzębskiej komendy, został przekazany ujęty 41-latek, który dokonał kradzieży w sklepie. W trakcie wykonywanych czynności wyszło na jaw, że to nie jedyne przewinienie jastrzębianina. Mężczyzna posiadał przy sobie także niewielką ilość amfetaminy. Za kradzież oraz posiadanie środków zabronionych odpowie przed sądem - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Papuga (89.77. * .3) 27.09.2021 20:18

Ja tu widzę samowolne opuszczenie miejsca pracy przez Pracownicę narażenie na utratę większego majątku od tego jaki niby przywłaszczył podejrzany znieważenie Go wołając za Nim złodzieju w miejscu publicznym i naruszenie Jego nietykalności cielesnej na to są paragrafy .

~sdrurtx (81.200. * .162) 27.09.2021 11:02

Pobiegła za nim żeby oddać ten jeden grosz z tych tysięcy, co mu jest dłużna...

~Co z nim zrobi? (89.64. * .207) 27.09.2021 09:57

To my powinniśmy decydować, co z nim z robić.
My, czyli 10 osób, proponujemy stworzyć dla takich obozy pracy w których będą musieli pracować aż do odrobienia strat , których narobili. Posiadanie przy sobie narkotyków to 6 miesięcy robót. Muszą zarabiać na swoje utrzymanie.

~Gość (80.188. * .244) 27.09.2021 08:51

Goniła, czy gnoiła?

~Lokator (89.64. * .240) 27.09.2021 08:29

Nie mandat a praca na rzecz miasta .

~Instytut (178.26. * .52) 27.09.2021 07:43

Marka Jastrzębie Zdrój. IT, turystyka, muzealnictwo, kultura i sztuka oraz figo fago.

~Znafca temató (80.188. * .244) 27.09.2021 07:09

Jaszempski bochater. To zapewne wielki fan pszebojó wakacyjnego zatytółowanego Figo-fago i carycy z bónkra.