Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębscy dyrektorzy otrzymali medale

Medale Komisji Edukacji Narodowej, najwyższe resortowe odznaczenie, jakie można otrzymać nauczyciel, zostały przyznane jastrzębskim dyrektorom szkół.

Jastrzębscy dyrektorzy otrzymali medale

Dariusz Domański, zastępca Śląskiego Kuratora Oświaty wręczył 63 odznaczenia za 2020 i 2021 rok. 10 z nich trafiło do pedagogów z Jastrzębia-Zdroju.

Medale otrzymali:

Sylwia Banasiak-Żarska - dyrektor Zespołu Szkół Handlowych

• Dorota Bury - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 16

Barbara Klimaszewska - dyrektor Publicznego Przedszkola nr 12 z Oddziałem Integracyjnym

Mirosława Lasecka - dyrektor Publicznego Przedszkola nr 10

Artur Tomanek – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10

Agata Madej - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4

Joanna Łodzińska-Czoch - dyrektor Przedszkola Specjalnego

Remigiusz Skubis - dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Tomasz Domagała - dyrektor szkoły podstawowej nr 12

Patryk Mochnacz - dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi

- Każdego zawsze cieszy, jak zostanie doceniony. Nie zawsze są to gratyfikacje finansowe. Czasami, jak w tym przypadku, odznaczenie medalem, który jest nasz - najwyższy, resortowy i ma wartość moralną. Takie wyróżnienie powoduje radość, że ktoś zauważył i docenił naszą ciężką pracę, zaspokojenie poczucia sukcesu i ma ogromną wartość pozytywnej motywacji. Jednym słowem: dla mnie osobiście to był bardzo szczęśliwy dzień, zarówno z punku widzenia zawodowego, jak i tego zwykłego, ludzkiego - mówi Joanna Łobodzińska-Czoch

Medale przyznawane są co roku wyróżnionym przez MEN nauczycielom, autorom prac pedagogicznych i utworów dla dzieci i młodzieży, działaczom i innym pracownikom szczególnie zasłużonym dla edukacji.

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~mieszkanka (89.72. * .74) 12.10.2021 08:52

Gratulujemy!

~Gość (81.17. * .61) 12.10.2021 08:16

Jeżeli ci dyrektorzy otrzymali medale, to aż strach pomyśleć jaki poziom prezentują pozostałe szkoły w mieście.

~Gość (89.77. * .147) 11.10.2021 16:17

Dyrektor ZSH to pewnie za wyniki matur. Brawo! Wybitne osiągnięcia, zaiste

~Gość (185.220. * .242) 11.10.2021 14:15

Czy to nagroda za to, że wyniki egzaminu ósmoklasistów w tych szkołach są poniżej średniej województwa ?

~Prawdomowny (31.61. * .16) 11.10.2021 12:36

Super nagroda, medal. Dyplomy tez były? Śmiech na sali zeby nawet głupich 500zl im nie dać. Nic dziwnego, ze w szkołach pracują głównie ludzie bez ambicji i zaangażowania a tych z powołania, z pasja jest jak na lekarstwo.

~Opinia rodziców (89.64. * .224) 11.10.2021 11:01

Opinie o dyrektorkach szkół są mierne, bo to wierne systemowi Czarnka osoby. Dla nich najważniejsze jest utrzymanie się na stanowisku dyrektora szkoły.

~ja (89.25. * .86) 11.10.2021 10:48

dyrektor Przedszkola Specjalnego to się zgodze... ale reszta? a już Pani dyr. SP4 to nie rozumiem w ogóle

~Gość (84.17. * .11) 11.10.2021 09:04

Pani Czoch to kobieta tytan - pracy i energii. Brawo! Natomiast reszta wybitnych dydaktyków mogłaby się pochwalić swoimi wybitnymi publikacjami, pracami pedagogicznymi i utworami. Osiągnięciami należy się chwalić. Proszę się nie krępować.