Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Internauci zdecydują, kto zdobędzie nagrodę. Głosujcie!

W Jastrzębiu-Zdroju nie brakuje utalentowanych mieszkańców. Chętni przedstawili swoje uzdolnienia w konkursie na ”Talenty Miasta Jastrzębie-Zdrój 2020”. O tym, kto wygra - zadecydują internauci.

Internauci zdecydują, kto zdobędzie nagrodę. Głosujcie!

Nie tylko jury wybierze swoich faworytów podczas gali konkursu ”Talenty Miasta Jastrzębie-Zdrój 2020”. Nagrodę przyznają również mieszkańcy. Każdy może zagłosować na jedną, wybraną przez siebie pracę konkursową.

Autor pracy, która zdobędzie najwięcej głosów otrzyma nagrodę internautów i zostanie zaproszony na Galę Artystów, która odbędzie się 28 listopada o godzinie 14:00 w Kinie Centrum. Głosowanie trwa do 19 listopada i odbywa się tutaj. Na tej stronie można również oglądać zdjęcia, prace pisemne czy występy wokalne naszych mieszkańców.  

Przedsięwzięcie „Talenty Miasta Jastrzębie-Zdrój 2020” finansowane jest ze środków Fundacji JSW.

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~mieszkaniec (89.72. * .74) 16.11.2021 05:23

Marudy hamulcowe! Nie obrzydzicie nam naszego pięknego miasta. Wasze hejterowskie wpisy tylko was ośmieszają. Wasza nienawiść was samych zabija. Nie widzicie tego?

~Gal Anonim (213.76. * .75) 12.11.2021 16:43

Do do: - Gal Anonim -Dziś o 13:31 , której części nie rozumiałeś , mieszkasz w tej osadzie i podejrzewam że ślepy jesteś przynajmniej na jedno oko . Pomyśl sobie co by było gdyby wszyscy mieszkańcy tak jak ty , przyjmowali bezkrytycznie wszystko co robi władza , dokąd to by nas zaprowadziło .... niewątpliwie do upadku cywilizacji na początek tej lokalnej .

~Instytut (178.26. * .52) 12.11.2021 15:56

"Na kogo z tej listy można oddać głos?"

Na Dyrektora Figo Fago.

~do: - Gal Anonim - (89.64. * .202) 12.11.2021 13:31

Wyjedź z miasta na zawsze. Zaraz za granicami zaczyna się raj. Tam zawsze jest pięknie, bogato, kulturalnie. Wszyscy są dla siebie życzliwi i uczynni. Jest cicho i spokojnie, każdy dba o dobro innego.
Jedź tam i nie wracaj. Lub się zmień na mieszkańca tego wspaniałego miejsca.
Może wszyscy mieszkańcy zaczną się zmieniać? To, chyba nie jest możliwe. Głupców jest za dużo. Gdyby wszyscy umarli to cywilizacja w której żyjemy, by przestała istnieć.

~Gal Anonim (213.76. * .75) 12.11.2021 11:54

Dżordż Lowerboj
Dziś o 11:31 wybór należy do Ciebie

~Dżordż Lowerboj (80.188. * .244) 12.11.2021 11:31

@Gal Anonim

Na kogo z tej listy można oddać głos?

~Gal Anonim (213.76. * .75) 12.11.2021 10:56

Z życia osady ...
20-latka zaatakowała ochroniarza w sklepie
Wjechał na tory kolejowe mimo zakazu
Przyłożył jej nóż do szyi i groził śmiercią
Wywiadowcy namierzyli ludzi z narkotykami
Napadł na stację paliw z nożem w ręku
Znęcał się nad kobietą. Trafił do więzienia
Nakradł kosmetyków za kwotę 7,5 tys. zł
Zaatakował nożem sąsiada
Wandal wskoczył na pojazd i zaczął go demolować

~Instytut (178.26. * .52) 12.11.2021 10:45

O matko