Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Uwaga! Zmiany w kursowaniu autobusów miejskich

Od 1 stycznia następują zmiany w kursowaniu autobusów miejskich, dotyczą one godzin odjazdów oraz tras. Warto się z nimi zapoznać.

Uwaga! Zmiany w kursowaniu autobusów miejskich

Linie z korektą

  • linia R11 - przesunięcie kursu z przystanku „Chlebowa Pętla” w sobotę z godz. 5.35 na 5.00 oraz kursu z przystanku „Zebrzydowice Skrzyżowanie” z godz. 6.12 na 5.40.
  • linia R10 - przesunięcie kursu na przystanku „Chlebowa Pętla” w dni robocze z godz. 15.10 na 15.15 i kursu z godz. 17.10 na 17.05.
  • linia R10 - usunięcie sobotniego kursu z godz. 4.00 z przystanku „Chlebowa Pętla” i kursu z godz. 4.35 z przystanku „Zebrzydowice PKP”.
  • linia R10 - usunięcie niedzielnego kursu z godz. 6.05 z przystanku „Chlebowa Pętla” i kurs z godz.7.05 z przystanku „Zebrzydowice PKP”
  • linia W11 – przesunięcie dwóch kursów z „Dworca Zdrój” z 13.56 na 13.40 i z 19.10 na 19.35 oraz dwóch kursów z „Dworca Autobusowego w Wodzisławiu” z 14.45 na 14.30 i z 20.50 na 21.05. Zmiany dotyczą dni roboczych szkolnych i dni roboczych wolnych od nauki.

Litery znikają

Linie: 308A, 308B, 308C zostaną zastąpione jedną linią 308, która została znacząco zmodyfikowana. Sprawdź w elektronicznym rozkładzie jazdy na stronie www.mzkjastrzebie.com.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Jastrzębianka (89.64. * .173) 31.12.2021 09:02

Prosimy o wcześniejsze numeracje autobusów...
Człowiek po tylu latach, ma problem, żeby gdzie kolwiek pojechać ,bo tak namieszaliscie... Stary rozkład jazdy z normalna numeracja był o wiele łatwiejszy do zapamiętania...

~Leo (89.64. * .75) 30.12.2021 19:06

W innych miastach nie ma takiej durnej numeracji autobusów. Czy nie może być prościej?Po co te litery, wcale nie pomagają. Można zrobić R Rybnik ,W Wodzisław, resztę liter usunąć.
Prosimy my mieszkańcy.????

~Truty (82.132. * .149) 30.12.2021 16:22

Jestem ciekawy czy ktos kiedys odpowie za ta najglupsza I najbardziej skomplikowana numeracje lini.
Czy mozna powrocic do zwyklych numeracji???

Prosimy.
Jastrzebianie

~Dżon łejn (5.184. * .28) 30.12.2021 14:49

30 lat było dobrze, każdy wiedział który autobus gdzie jedzie to zaczęli kombinacje. POzorowane działania.

~Pies Barona Munchhausena (217.151. * .76) 30.12.2021 06:33

Pewnie pasażerowie postulowali o likwidację