Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Górnicy zbierają dary dla Ukrainy

Górnicy Jastrzębskiej Spółki Węglowej zbierają dary dla ogarniętej wojną Ukrainy. Pracownicy kopalń mogą przekazać je do specjalnie przygotowanych miejsc.

Górnicy zbierają dary dla Ukrainy

Także górnicy zatrudnieni w Jastrzębskiej Spółce Węglowej postanowili dołączyć się do akcji pomocy dla walczącej Ukrainy.

- Akcja prowadzona jest wspólnie ze Sztabem Kryzysowym w Jastrzębiu-Zdroju oraz Śląskim Urzędem Wojewódzkim. Dary pracownicy mogą przynosić do przygotowanych na tę okazję skrzyń oraz biur związków zawodowych oraz w cechowniach wszystkich kopalń - informują związki zawodowe.

9 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (46.134. * .129) 08.03.2022 13:39

Szkoda że tylko po 8 tys

~emeryt (89.70. * .247) 05.03.2022 14:38

Z tą pomocą mocno się zastanawiam nad osobami przed sklepami. Dziś będąc w Lidl widziałem faceta ze skarbonką i miałem spore wątpliwości co do tego osobnika bo w sklepie była duża skrzynia na dary więc nie wiem kto to zbierał , czy nie lepiej by taka osoba była wewnątrz pomieszczenia?

~Gornik pniowek (79.124. * .81) 03.03.2022 14:11

Mniejsza 14nastka o 1tys zl przez polski ład państwo polskie mnie okradło i okrada dalej wiec mojej pomocy nie bedzie ... niech polski rzad ktory okradł ryli niech teraz pomoze urainie za nasze pieniadze ...

~Mieszkaniec (93.179. * .20) 03.03.2022 12:56

Brawo Emma.

~ (80.188. * .244) 03.03.2022 12:25

@Emma

Sama zamilcz, a nie narzucaj swoje poglądy innym.

Załóż sobie swoje własne forum internetowe i tam narzucaj swoje homofobiczne paranoje. Odmeldowuję się.

~Tyy (46.134. * .153) 03.03.2022 09:26

Bułki polecam im zbierać, mają w tym wprawę

~TPW (192.38. * .236) 03.03.2022 09:25

Tam bardzo dużo studentów ucieka, takich opalonych. Może by tak JSW przyznała im kasę na książki i ołówki

~Emma (89.64. * .153) 03.03.2022 09:09

Ty zaprogramowany nienawiścią ! dołącz się do akcji albo zamilcz i nie obrażaj tych co reprezentują lepsze wartości od Ciebie

~I <3 Jaszczembie (80.188. * .244) 03.03.2022 08:54

Górnicy? Naprawdę?

A inne grupy zawodowe to już nie?

Żałosne, że oni nawet na ludzkiej tragedii żerują.