Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

24-latek podawał się za brata. Bał się więzienia

Podczas rutynowego patrolu mundurowi zwrócili uwagę na grupkę osób, która zachowywała się w dziwny sposób. Podczas legitymowania, jeden z mężczyzn podawał się za swojego brata.

24-latek podawał się za brata. Bał się więzienia

W sobotę ok. godz. 21:00, podczas patrolowania miasta wywiadowcy zwrócili uwagę kilku mężczyzn, których postanowili wylegitymować. Jeden z zatrzymanych podał dane osobowe swojego brata.

- Mundurowi dopatrzyli się kilku różnić w wyglądzie jednego z mężczyzn. Znał on wszystkie wymagane dane, mówił, że nie posiada dokumentów przy sobie. Po przeprowadzeniu kontroli osobistej u jastrzębianina mundurowi ujawnili dowód osobisty legitymowanego. 24-latek, wiedząc, że jest osobą poszukiwaną świadomie wprowadził w błąd mundurowych w celu uniknięcia więzienia - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do KMP. Aktualnie jest już w zakładzie karnym, w którym odbywa karę 5 miesięcy pozbawienia wolności. Za wprowadzenie mundurowych w błąd odpowie przed sądem.

 

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (89.64. * .57) 08.03.2022 19:41

"Podczas rutynowego patrolu mundurowi zwrócili uwagę na grupkę osób, która zachowywała się w dziwny sposób." nastepnie: "W sobotę ok. godz. 21:00, podczas patrolowania miasta wywiadowcy zwrócili uwagę kilku mężczyzn, których postanowili wylegitymować." - jaki byl powod...dziwne zachowanie? a co to znaczy... podskakiwali i krzyczeli: kto nie skacze ten z policji?!

~Pies Barona Munchhausena (178.26. * .141) 08.03.2022 07:11

Codzienność