Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

18-latek znęcał się nad rodzicami. Trafił do aresztu

18-letni syn groził ojcu pozbawieniem życia. Otrzymał sądowy zakaz zbliżania się do niego, który jednak złamał. Został wyprowadzony z mieszkania przez policjantów i przewieziony do aresztu. Grozi mu do 5 lat więzienia.

18-latek znęcał się nad rodzicami. Trafił do aresztu

Za znęcanie się nad ojcem, wszczynanie awantur i grożenie mu śmiercią 18-latek otrzymał nakaz opuszczenia mieszkania. Jednak pod koniec grudnia postanowił wejść do niego, wspinając się przez balkon i niszcząc szybę. Za to został objęty policyjnym dozorem. Jednak młody człowiek nadal nachodził rodzinę.

- 10 marca znów przyszedł do mieszkania rodziców, nie stosując się do nakazu opuszczenia mieszkania oraz zakazu zbliżania się do ojca na odległość bliższą niż 15 metrów i mimo próśb rodziców nie chciał mieszkania opuścić. Na miejscu pojawili się policjanci, którzy zatrzymali napastnika. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Sąsiad tej rodziny (89.64. * .149) 16.03.2022 09:27

Rodzice sami go wpuszczali widzielismy to na wlasne oczy wszystko dostawal fajki zarcie itp. Jedna wielka bzdura opisana w tym artukule. Ojciec sam go wpuszczal do mieszkania a jak tylki byla burda i policja sie zjawila uciekal przez balkon. Powinni sie wzoasc za rodzicow i tego synka

~Sąsiad tej rodziny (89.64. * .149) 16.03.2022 09:24

Jak w grudniu i marcu zlamal nakaz zblizania. On byl codziennie w dom.

~Roman (89.77. * .24) 16.03.2022 00:06

Tak go wychowali

~Ggg (89.70. * .101) 15.03.2022 20:07

Taki wpływ ma propaganda tvp

~Benek (89.64. * .140) 15.03.2022 10:44

Może rodzicom należy się przyjrzeć dlaczego wyhodowali syna na zbira?

~Pies Barona Munchhausena (178.26. * .180) 15.03.2022 07:26

Codzienność