Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jest nowy komendant jastrzębskiej policji

Nastąpiły zmiany na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu-Zdroju. Został nim nadkomisarz Tomasz Hynek, jego zastępcą - podinspektor Marek Sobiegraj.

Jest nowy komendant jastrzębskiej policji

Nadkomisarz Tomasz Hynek, nowy komendant, służbę w Policji rozpoczął w Rybniku. Przeszedł wszystkie szczeble kariery. Od 2016 roku jako Zastępca Naczelnika kierował Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Rybniku, później pełnił funkcję Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Boguszowicach, a następnie w 2017 roku został Komendantem Komisariatu w Boguszowicach. Od listopada 2019 roku objął stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu-Zdroju, aby 23 marca 2022 stanąć na czele jednostki. Na stanowisku zastąpił odchodzącego na emeryturę inspektora Piotra Siedleckiego.

Poinspektor Marek Sobiegraj, I Zastępca Komendanta służbę rozpoczął w Komendzie Rejonowej Policji w Żorach. Od 1995 roku studiował na Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, następnie pełnił funkcję Kierownika Dzielnicowych w Komisariacie Policji w Paczkowie - Komenda Powiatowa Policji w Nysie. W 2001 roku wrócił do Żor, gdzie przeszedł wszystkie szczeble kariery. Od 1 listopada 2009 roku jako Naczelnik kierował Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Żorach. 23 marca 2022 roku został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~bbbb (89.72. * .102) 29.03.2022 12:34

@gość z 5:11
"Jeden z Rybnika drugi z Żor" To akurat niekoniecznie może być wada.

~gz3 (89.25. * .86) 29.03.2022 07:56

taki trochę Walduś z Kiepskich xD

~gość (89.64. * .133) 29.03.2022 05:11

Jeden z Rybnika drugi z Żor to my nie mamy swoich?

~Pies Barona Munchhausena (178.27. * .27) 28.03.2022 20:48

Blizniacy juz go na swoje urodziny zaprosili?

~To sem ja (31.0. * .232) 28.03.2022 16:03

Gościu z 10.24, nie widziałeś dzielnych policmajstrów ścigających ludzi za brak kawałka szmatki na twarzy? A jak niektórzy sumiennie tropili niewiniątka...
Okaże się czy punkt widzenia się zmieni na stołku...

~I <3 Jaszczembie (80.188. * .244) 28.03.2022 14:06

@bbbb

Bo ten pan z zawodu jest komendantem. Dlatego od razu może piastować powierzone mu to stanowisko pracy!

~Gość (107.189. * .41) 28.03.2022 10:24

To w Jastrzębiu jest komenda policji ? Nie widziałem efektów jej pracy.

~bbbb (89.72. * .102) 28.03.2022 10:20

Jak należy rozumieć "wszystkie szczeble kariery"? Bo z artykułu wynika, że jeden zaczął karierę jako zastępca naczelnika wydziału, a drugi jako kierownik dzielnicowych. Czyli, jak to się wyraził bohater popularnego serialu "prochu nie powąchali, a do rządzenia pierwsi".